Kobieta Przedsiębiorcza 2015: Ich siłą jest tradycja

  Kobieta Przedsiębiorcza 2015: Ich siłą jest tradycja

  Joanna Labuda, Anna Jarmuż

  Głos Wielkopolski

  Aktualizacja:

  Głos Wielkopolski

  Barbara Kołecka-Herman i Anna Mizgajska - SMS o treści SUPER.156
  1/5
  przejdź do galerii

  Barbara Kołecka-Herman i Anna Mizgajska
  - SMS o treści SUPER.156 ©Archiwum prywatne

  Oddaj głos na swoją faworytkę w naszym plebiscycie "Kobieta Przedsiębiorcza 2015". Głosowanie trwa tylko do 31 marca.
  Reprezentuje piąte pokolenie najstarszego rodu jubilerów w Polsce. Gdy rodzinny interes wpadł w tarapaty, zostawiła za sobą życie w słonecznej Hiszpanii i wróciła do Poznania. Założyła własną markę – młodszą i bardziej przystępną wersję W. Kruka. Oto Ania Kruk (SMS o treści SUPER.165), projektantka biżuterii, absolwentka Uniwersytetu Artystycznego i wreszcie właścicielka butików w całej Polsce i na Bliskim Wschodzie.

  – Projektowanie bardzo mocno opiera się dla mnie na wartościach. Chodzi o wyznaczenie celu i tego, co przez naszą pracę chcemy przekazać. Tak jak w biznesie – przyznaje Ania Kruk.

  W firmie sygnowanej jej imieniem i nazwiskiem jest dyrektorem kreatywnym.
  Zajmuje się nie tylko projektowaniem, ale też analizą zapotrzebowania na rynku, nadzorem nad produktem, a także jego promocją. – Dbam o to, by wszystkie procesy były ze sobą spójne. To mnie najbardziej fascynuje – mówi projektantka.

  Marka Ania Kruk istnieje od czterech lat. Posiada dziesięć butików w Polsce i jeden w Katarze. W grudniu 2015 r. zadebiutował również sklep on-line. Niespotykana więź i bliskość z klientem Ani zostały również zauważone przez firmę Danone, która zaproponowała jej współpracę przy ogólnopolskim projekcie. Zadaniem naszej kandydatki było zaprojektowanie opakowań limitowanej kolekcji jogurtów Fantazja. Mimo szeregu obowiązków, Ania kruk zawsze znajduje czas, by wziąć udział w Kongresach Kobiet. Tam zachęca je do odważnego realizowania swoich marzeń.

  – Trzeba próbować się nie bać. To bardzo trudne, bo czasami też się boję. Jednak podejmując ryzyko, możemy osiągnąć więcej – mówi Ania Kruk.
  1 »

  Czytaj treści premium w Głosie Wielkopolskim Plus

  Nielimitowany dostęp do wszystkich treści, bez inwazyjnych reklam.

  Komentarze

  Dodajesz komentarz jako: Gość

  Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

  Liczba znaków do wpisania:

  zaloguj się

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Najczęściej czytane

  Polecamy

  Wideo