Kobieta Przedsiębiorcza 2015. Oto wszystkie nasze...

  Kobieta Przedsiębiorcza 2015. Oto wszystkie nasze kandydatki!

  Anna Jarmuż, Joanna Labuda

  Głos Wielkopolski

  Aktualizacja:

  Głos Wielkopolski

  Anna FalbogowskaDyrektor End User Systems and Services w GSKSMS o treści: SUPER.90 na numer 72355
  1/53
  przejdź do galerii

  Anna Falbogowska
  Dyrektor End User Systems and Services w GSK
  SMS o treści: SUPER.90 na numer 72355 ©archiwum prywatne

  Zakończyliśmy przyjmowanie zgłoszeń do plebiscytu "Kobieta Przedsiębiorcza 2015". Prezentujemy wszystkie kandydatki. Zobaczcie, co robią oraz jakie mają pasje i zainteresowania.
  Jest doskonałym przykładem tego jak osiągnąć rzeczy, o których się nie śniło oraz w jaki sposób zaradność oraz samodzielność poszerzają horyzonty - tak brzmiała nominacja jednej z naszych kandydatek w plebiscycie „Kobieta Przedsiębiorcza 2015”. Takich zgłoszeń otrzymaliśmy w tym roku niezwykle dużo. To pokazuje, ile przedsiębiorczych kobiet jest w naszym województwie. To one stawiają na wykształcenie, zakładają własne firmy - które odpowiadają potrzebom rynku pracy, pomagają potrzebującym i działają na rzecz lokalnych społeczności.

  Dziś, gdy zakończyliśmy już przyjmowanie zgłoszeń do plebiscytu, prezentujemy wszystkie nasze kandydatki z powiatu poznańskiego. Więcej o nich wszystkich możecie czytać codziennie na łamach „Głosu”.  Na naszej stronie www.gloswielkopol-ski.pl można też śledzić aktualne wyniki głosowania. Są już pierwsze liderki. Wśród nich znalazły się Marta Klepka (SMS o treści: SUPER.114) - dyrektor hotelu Blow Up Hall, a zarazem jedna z założycieli Klubu Starego Browaru i Elżbieta Smorawińska (SMS o treści: SUPER. 107) - organizatorka najsłynniejszych w Poznaniu koncertów charytatywnych. W czołówce są też Monika Zygmunt - Jakuć (SMS o treści: SUPER. 96) - dyrektor zarządzający firmy szkoleniowo - wdrożeniowej Bez Owijania, Maria Pyzio (SMS o treści SUPER.153) - współzałoży- cielka firmy Solar Company S.A, Ewa Bąk (SMS o treści: SUPER.104) - dyrektor Wydziału Sportu Urzędu Miasta Poznania oraz Agnieszka Kazuś - Musiał (SMS o treści SUPER.146) - prezes Zarządu DBL Poznań Wynajem Odzieży Roboczej i właścicielka Kazus Partner.

  Głosowanie jednak nadal trwa i wszystko może się jeszcze zmienić. SMS-y na kandydatki można wysyłać do północy 31 marca. Wyniki plebisyctu na łamach „Głosu Wielkopolskiego” ogłosimy 2 kwietnia, a na stronie internetowej: www.gloswielkopolski.pl - 1 kwietnia.

  Wszystkie panie, które biorą udział w naszym plebiscycie już teraz zapraszamy na uroczystą galę, która odbędzie się 8 kwietnia, o godz. 17 w Auli Głównej Uniwersytetu Ekonomicznego. W czasie imprezy nagrodzimy kandydatki, które zdobyły najwięcej głosów naszych czytelników.

  Panie, które zwyciężą w edycji lokalnej plebiscytu (zajmą pierwsze, drugie i trzecie miejsce w Poznaniu) otrzymają statuetkę, dyplom i zostaną obszernie zaprezentowane na łamach „Głosu”. Uczestniczki, które zwyciężą w edycji wojewódzkiej otrzymają najwyższe wyróżnienie „Głosu” w postaci statuetki „Tulipana Głosu Wielkopolskiego”, przyznawanego wybitnym osobowościom z Wielkopolski. Zdobywczyni pierwszego miejsca dodatkowo zostanie zaprezentowana na łamach prestiżowego czerwcowego wydania magazynu „Strefa Biznesu” - docierającego do środowiska biznesowego Poznania i Wielkopolski.

  Jak głosować?
  • Aby zagłosować, należy wysłać SMS na numer 72355 (w treści wpisując SUPER.numer kandydatki).
  • Koszt SMS-a to 2,46 zł (2 zł + VAT).
  • Jeden SMS to jeden głos.
  • Z jednego numeru można wysłać dowolną liczbę SMS-ów.
  • Wysyłając SMS głosujący otrzymuje dostęp do e-wydania „Głosu Wielkopolskiego”.
  • Głosowanie rozpocznie się 4 marca i potrwa do 31 marca.
  • W plebiscycie zwycięży kandydatka, która otrzyma największą liczbę głosów.


  Kobieta Przedsiębiorcza Wielkopolski

  Kobiet przedsiębiorczych szukamy w całej Wielkopolsce. Sylwetki kandydatek i ich wyniki w poszczególnych miastach, będą prezentowane na łamach naszych lokalnych tygodników oraz stronach interneto- wych Nasze Miasto. Kobieta, która uzyska najwięcej głosów w swojej miejscowości, otrzyma tytuł „Kobiety Przedsiębiorczej” tego miasta. Wszystkie kandydatki walczą też o tytuł „Kobiety Przedsiębiorczej 2015” w Wielkopolsce. Zdobędzie go osoba, która uzyska najwięcej głosów w całym województwie.

  ZOBACZ WYNIKI:

  Czytaj treści premium w Głosie Wielkopolskim Plus

  Nielimitowany dostęp do wszystkich treści, bez inwazyjnych reklam.

  Komentarze (7)

  Dodajesz komentarz jako: Gość

  Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

  Liczba znaków do wpisania:

  zaloguj się

  Autor komentarza nie dodał zdjęcia
  Kobieta przedsiębiorcza z budżetu.

  Jadwiga (gość)

  Zgłoś naruszenie treści / 8 / 6

  To jest jeden wielki kant.Jak można wysyłać z jednego telefonu dowolną ilość sms-ów?My już wiemy kto wygra ten plebiscyt.

  Autor komentarza nie dodał zdjęcia
  Pieniądze dla szczypiornistów

  Poznaniacy (gość)

  Zgłoś naruszenie treści / 9 / 9

  Ważna informacja dla pani dyrektor Wydziału Sportu Urzędu Miasta Poznania - dzieci jadą do Pragi na międzynarodowe mecze w piłce ręcznej, dzięki ludziom dobrej woli, bo udało się zebrać aż...rozwiń całość

  Ważna informacja dla pani dyrektor Wydziału Sportu Urzędu Miasta Poznania - dzieci jadą do Pragi na międzynarodowe mecze w piłce ręcznej, dzięki ludziom dobrej woli, bo udało się zebrać aż 33tys.zł. "Kobieto przedsiębiorcza" tym razem na pewno nie załapiesz się na wyjazd !!!

  zwiń

  Autor komentarza nie dodał zdjęcia
  Upadek sportu w Pyrlandii

  sportowiec (gość)

  Zgłoś naruszenie treści / 9 / 7

  Pani Ewa Bąk odpowiada za upadek sportu międzyszkolnego w Poznaniu.Juz dawno powinna być odwołana z funkcji dyrektora ds. spraw sportu w UM Poznania .

  Autor komentarza nie dodał zdjęcia
  Ściema

  Ludwik (gość)

  Zgłoś naruszenie treści / 11 / 3

  Wśród kobiet przedsiębiorczych jest osoba która; poparła; wyrzucenie ludzi z pracy i zatrudnienie za nich prywatną firmę.Za ich wakaty przyjęto do pracy swoich kolesi.To jest skandal.

  Autor komentarza nie dodał zdjęcia
  bez komentarza

  poznaniak (gość)

  Zgłoś naruszenie treści / 10 / 5

  DLACZEGO USUNĘLIŚCIE WPISY !! CZYŻBY PIS-owskie korekty się uaktywniły!!!

  Autor komentarza nie dodał zdjęcia
  środki zebrane w głosowaniu

  Halina (gość)

  Zgłoś naruszenie treści / 14 / 5

  Proszę o informcję na jaki cel zostaną przeznaczone zebrane środki z SMS?


  Autor komentarza nie dodał zdjęcia
  pieniądze z smsów

  ada (gość)

  Zgłoś naruszenie treści / 7 / 4

  też o tym pomyślałam :)

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Najczęściej czytane

  Polecamy

  Wideo