Kobieta Przedsiębiorcza 2015: Trenerki na obcasach

  Kobieta Przedsiębiorcza 2015: Trenerki na obcasach

  Anna Jarmuż, Joanna Labuda

  Głos Wielkopolski

  Aktualizacja:

  Głos Wielkopolski

  Edyta Jagodzińska-Pawluk- SMS o treści SUPER.148
  1/5
  przejdź do galerii

  Edyta Jagodzińska-Pawluk
  - SMS o treści SUPER.148 ©Archiwum prywatne

  Kobiety przedsiębiorcze nie boją się ryzyka, są dynamiczne i pełne pasji.
  Jedną z nich jest Monika Zygmunt-Jakuć (SMS o treści SUPER.96), prawnik i dyrektor zarządzająca firmy szkoleniowo--wdrożeniowej Bez Owijania. Po jedenastu latach pracy na etacie odważyła się podążać za swoimi marzeniami i w swojej działalności połączyć doświadczenie oraz wiedzę prawniczą z ogromną pasją do nauczania.

  - Los kierował moją karierą nieco inaczej, ale od zawsze wiedziałam, że przekazywanie wiedzy to coś, co uwielbiam robić. Zaryzykowałam i założyłam firmę szkoleniową. To moje wielkie szczęście i pasja - przyznaje nasza kandydatka do tytułu Kobiety Przedsiębiorczej 2015.

  Wcześniej Monika Zygmunt-Jakuć pełniła funkcje managera ds. prawnych i dyrektora działu prawnego. Swoje doświadczenie wykorzystuje teraz podczas wykładów i szkoleń.

  - Stąd też wzięła się nazwa firmy. W ankietach uczestnicy wykładów piszą, że przekazuję im trudne zagadnienia, w prosty, dostępny sposób. Po prostu, bez Owijania - uśmiecha się Monika Zygumnt-Jakuć.

  Oprócz prowadzenia szkoleń, pisze artykuły o tematyce prawniczej oraz biznesowej, które publikuje w czasopismach dedykowanych w głównej mierze dla kobiet. Występuje też jako prelegentka podczas konferencji na terenie całego kraju. Prowadzi też Klub Przedsiębiorczych Kobiet Plewisk.

  - Chcę pokazać kobietom, że warto ryzykować, pójść na swoje i walczyć o marzenia. Chcę, żeby uwierzyły, że im także może się udać - dodaje Zygmunt-Jakuć.
  « 2

  Czytaj treści premium w Głosie Wielkopolskim Plus

  Nielimitowany dostęp do wszystkich treści, bez inwazyjnych reklam.

  Komentarze

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Najczęściej czytane

  Polecamy

  Wideo