Parafia pw. św. Moniki, ul. Biskupińska 29
13 stycznia - wtorek, od godz. 16.00:
- Ul. Dobromiejska od ul. Krajeneckiej
14 stycznia - środa, od godz. 16.15:
- Ul. Mikołajecka od ul. Krajeneckiej i ul. Gołdapska od ul. Jeziorańskiej
15 stycznia - czwartek, od godz. 16.15:
- Ul. Przasnyska
16 stycznia - piątek, od. godz. 16.00:
- Ul. Jeziorańska parzyste od niższych numerów
17 stycznia - sobota, od godz. 15.00:
- Ul. Jeziorańska parzyste od wyższych numerów
18 stycznia - niedziela, od godz. 15.00:
- Ul. Jeziorańska nieparzyste od niższych numerów
19 stycznia - poniedziałek, od godz. 16.00
- Ul. Ostródzka parzyste od niższych numerów
20 stycznia - wtorek, od godz. 16.00:
- Ul. Ostródzka nieparzyste od niższych numerów
21 stycznia - środa, od godz. 16.15:
- Ul. Ostrołęcka
22 stycznia - czwartek, od godz. 16.15:
– Ul. Żuromińska
23 stycznia - piątek, od godz. 16.00:
- Ul. Rypińska
24 stycznia - sobota, od godz. 15.00:
- Ul. Mławska
25 stycznia - niedziela, od. godz. 16.00:
– Ul. Grajewska i ul. Barczewska
26 stycznia - poniedziałek, od godz. 16.00
- Ul. Suwalska od niższych numerów
27 stycznia - wtorek, od godz. 16.00
- Ul. Suwalska od wyższych numerów
28 stycznia - środa, od godz. 16.15:
– ul. Biskupińska 4 i 10a oraz działki w Strzeszynie
Parafia pw. św. Karola Boromeusza, os. Pod Lipami 100
13 stycznia - wtorek, od godz 16.00:
1. Ataner 47 b
2. Ataner 47 c
3. Ataner 47 d
14 stycznia - środa, od godz 16.00:
1. Ataner 33 a, b, c, d
2. Ataner 37 i 39
3. Ataner 41, 43
4. ul. Wilczak 20
15 stycznia - czwartek, od godz 16.00:
1. ul. Wilczak 15 i 15 A
2. os. Pod Lipami 5 a,b,c
3. Os. Pod Lipami 5 d,e,f
4. os. Pod Lipami 5 g,h, i
16 stycznia - piątek, od godz 16.00:
1. ul. Wilczak 15 B
2. os. Pod Lipami 5 j, k, l
3. os. Pod Lipami 5 ł, m, n, o
4. Os. Pod Lipami 5 p, r, s
17 stycznia - sobota, od godz 14.00:
1. os. Pod Lipami 5 t, u, v, w
2. os. Pod Lipami 6 a, b, c, d
3. Os. Pod Lipami 6 e, f, g, h
4. Os. Pod Lipami 6 i, j, k, l
18 stycznia - niedziela, od godz 16.00:
1. Os. Pod Lipami 7 a, b, c
2. Os. Pod Lipami 7 d, e, f
3. Os. Pod Lipami 7 g, h, i
4. Os. Pod Lipami 7 j, k,l
19 stycznia - poniedziałek, od godz 16.00:
1. Os. Pod Lipami 7 ł, m, n
2. Os. Pod Lipami 7 o,p, r
3. Os. Pod Lipami 7 s,t
4. Os. Pod Lipami 8 a, b, c, d
Parafia pw. Matki Bożej Zwycięskiej, os. Zwycięstwa 123:
13 stycznia - wtorek:
- bl. nr 16 m. 1 – 44 i m. 45-89
14 stycznia - środa:
- bl. nr 16 m. 90 – 143
15 stycznia - czwartek:
- bl. nr 21 m. 1 - 30 i m. 31 – 60
16 stycznia - piątek:
- bl. nr 21 m. 61 - 90 i m. 91 - 120
17 stycznia - sobota:
1. bl. nr 21 m. 121 - 150 [godz. 14.00]
2. bl. nr 22 m. 1 - 30
W dalszej kolejności bloki 23, 24, 25, 26.
Parafianie z nowego bloku nr 5, którzy nie mieli kolędy w ubiegłym roku proszeni są o zgłoszenie kolędy w biurze parafialnym, a także po mszach św. w niedzielę w zakrystii.
Parafia pw. Matki Bożej Pocieszenia, ul. Kartuska 33:
13 stycznia - wtorek, od godz. 16.00:
– ul. Iwonicka od niższych numerów
14 stycznia - środa, od godz. 16.00:
1. ul. Szczawnicka i ul. Polanicka
2. ul. Szaflarska
15 stycznia - czwartek, od godz. 16.00:
1. ul. Krynicka
2. ul. Sopocka od ul. Krynickiej i ul. Lubieńska
16 stycznia - piątek, od godz. 16.00:
1. ul. Muszyńska i ul. Tylicka
2. ul. Cieplicka od strony ul. Iwonickiej, następnie Poronińska
3. ul. Buska
17 stycznia - sobota, od godz. 14.00:
1. ul. Nałęczowska od niższych numerów do ul. Kartuskiej – numery parzyste
2. ul. Nałęczowska od niższych numerów do ul. Kartuskiej – numery nieparzyste
3. ul. Nałęczowska od ul. Kosowskiej – obie strony do ul. Kartuskiej
19 stycznia - poniedziałek, od godz. 16.00:
nowe bloki przy Chacie Polskiej, księża idą naprzeciw siebie z obu stron bloku
1. ul. Strzeszyńska 67A
2. ul. Strzeszyńska 67A
20 stycznia - wtorek, od godz. 16.00:
nowe bloki przy Chacie Polskiej, księża idą naprzeciw siebie z obu stron bloku
1. ul. Strzeszyńska 67B
2. ul. Strzeszyńska 67B
21 stycznia - środa, od godz. 16.00:
– ul. Strzeszyńska 67C
22 stycznia - czwartek, od godz. 16.00:
1. ul. Strzeszyńska 67D
2. ul. Strzeszyńska 67E i 67F
23 stycznia - piątek od godz. 16.00:
1. ul. Strzeszyńska blok 69
2. ul. Czorsztyńska numery parzyste
3. ul. Czorsztyńska numery nieparzyste
24 stycznia - sobota, od godz. 14.00:
1. ul. Truskawiecka, ul. Rabczańska, ul. Karwieńska, ul. Chochołowska
2. ul. Kartuska od niższych numerów
3. ul. Druskienicka i ul. Dukielska
25 stycznia - niedziela, od godz. 15.00:
– bloki ul. Jasielska
26 stycznia - poniedziałek, od godz. 16.00:
1. ul. Ciechocińska od niższych numerów – numery parzyste
2. ul. Ciechocińska od wyższych numerów – e numery parzyste
27 stycznia - wtorek, od godz. 16.00:
1. ul. Ciechocińska od niższych numerów – numery nieparzyste
2. ul. Ciechocińska od wyższych numerów – numery nieparzyste
29 stycznia - czwartek, od godz. 16.00:
1. ul. Raczyńskiego od ul. Omańkowskiej numery parzyste
2. ul. Raczyńskiego od ul. Szarych Szeregów numery parzyste
30 stycznia - piątek, od godz. 16.00:
1. ul. Raczyńskiego od ul. Omańkowskiej numery nieparzyste
2. ul. Raczyńskiego od ul. Szarych Szeregów numery nieparzyste, po drodze ul. Józefa Rivolego
31 stycznia - sobota, od godz. 14.00:
1. ul. Zakopiańska od niższych numerów do ul. Kosowskiej – parzyste
2. ul. Zakopiańska od Kosowskiej – numery parzyste w stronę niższych
1 lutego - niedziela, od godz. 15.00:
1. ul. Zakopiańska od niższych numerów do Kosowskiej – numery nieparzyste
2. ul. Zakopiańska od Kosowskiej – numery nieparzyste, w stronę niższych numerów
3 lutego - wtorek, od godz. 16.00:
1. ul. Zakopiańska od ul. Kosowskiej w stronę ul. Biskupińskiej – numery parzyste
2. ul. Zakopiańska od ul. Biskupińskiej w stronę ul. Kosowskiej – numery parzyste
4 lutego - środa, od godz. 16.00:
1. ul. Zakopiańska od ul. Kosowskiej w stronę ul. Biskupińskiej – numery nieparzyste
2. ul. Zakopiańska od ul. Biskupińskiej w stronę ul. Kosowskiej – numery nieparzyste
Parafia pw. św. Jana Bosko, ul. Warzywna 17
13 stycznia - wtorek:
1. OP 21 (klatki od A do D) (od 15:00)
2. OP 3 (klatki Ł1, M, M1) (od 15:30)
3. ul. Owsiana (parzyste od 28 do 32 B i nieparzyste od 1 do 9A) (od 15:30)
4. ul. Winogrady (parzyste) (od 16:00)
5. OP 9 (m. 78-1) (od 15:00)
6. od 13 stycznia – kontynuacja OP 4
14 stycznia - środa:
1. OP 21 (klatki od E do H) (od 15:00)
2. OP 3 (klatki N, N1, O) (od 15:30)
3. ul. Owsiana (nieparzyste od 11 do 27) (od 15:30)
4. ul. Winogrady (parzyste) (od 16:00)
5. OP 17 (m. 169-79) (od 15:00)
15 stycznia - czwartek:
1. OP 21 (klatki od I do L) (od 15:00)
2. OP 3 (klatki O1, P) (od 15:30)
3. OP 12 (klatki od A do E) (od 15:30)
4. ul. Winogrady (nieparzyste) (od 14:30)
5. OP 17 (m. 78-1) (od 15:00)
16 stycznia - piątek:
1. OP 21 (klatki od Ł do O) (od 15:00)
2. OP 13 (klatki od A do D) (od 15:30)
3. OP 12 (klatki od F do L) (od 15:30)
4. OP 20 (m. 169-79) (od 14:30)
17 stycznia - sobota:
1. OP 22 (klatki od A do E) (od 14:00)
2. OP 13 (klatki od E do L) (od 11:00)
3. OP 12 (klatki od Ł do V) (od 14:00)
4. OP 20 (m. 78-1) (od 14:00)
18 stycznia - niedziela:
1. OP 12 (klatki od W do Ż) (od 15:30)
2. ul. Gronowa (od 14:30)
Parafia pw. św. Jana Vianneya, ul. Podlaska 10
Kolęda w godzinach:
- poniedziałek–piątek: od 17.00 do 21.00
- sobota: od 15.00 do 20.00
13 stycznia - wtorek:
1. ul. Urbanowska 3,3a,5,5abcde
2. ul. Urbanowska 30
3. ul. Szydłowska 37,39,41
14 stycznia - środa:
1. ul. Łady 1
2. ul. Urbanowska 7,9,11,11A,13
3. ul. Urbanowska 32
4. ul. Szydłowska 53
15 stycznia - czwartek:
1. Aleja Wielkopolska 41,43,45,49,51, 53, 15, 55, 57,59, 59A, 61, 61A, 63, 65, 67
2. ul. Urbanowska 34
3. ul. Dojazd 4,5
16 stycznia - piątek:
1. ul. Pałucka 44-4 (numery parzyste)
2. Aleja Wielkopolska 40A, 40, 36, 34, 32, 30, 21/25, 27, 29, 31, 33, 35/37, 39
3. ul. Urbanowska 36 A,B
4. ul. Dojazd 6
17 stycznia - sobota:
1. ul. Pałucka 39-3 (numery nieparzyste)
2. ul. Golęcińska 9, 7a, 7, 6, 8, 10, 12, 14 i ul. Wojska Polskiego 96
3. ul. Urbanowska 36 C, D
4. ul. Dojazd 10
19 stycznia - poniedziałek:
1. ul. Kurpiowska, Klin
2. ul. Golęcińska 11,13
3. ul. Nad Wierzbakiem 1, 3, 5, 7, 9, 15, 17, 19, 21, 23
4. ul. Drzymały 7, 9, 11
Parafia pw. św. Ojca Pio z Pietrelciny, ul.. Wańkowicza 2a:
13 stycznia, wtorek:
1. ul. Eurypidesa 1-31
2. ul. Eurypidesa 36e, 33-49
14 stycznia, środa:
1. ul. Literacka od 81-171 nieparzyste
2. ul. Literacka od 175 do końca
15 stycznia, czwartek:
1. ul. Literacka 34, 36, 38
2. ul. Literacka 43a, b, c, d
16 stycznia, piątek:
1. ul. Literacka 43e, f, g, h
2. ul. Literacka 43i, j, k, l
17 stycznia, sobota:
1. ul. Literacka 45a, b, c, d, e, f
2. ul. Literacka 45g, h, i, j
18 stycznia, niedziela:
1. ul. Literacka 45k, 47a, b
2. ul. Literacka od 49-79
19 stycznia, poniedziałek:
1. ul. Gombrowicza 4a, b, c, d, e
2. ul. Gombrowicza 4f, g, h, 6, 6a, b, c
20 stycznia, wtorek:
1. ul. Gombrowicza 6d, e, f, g, h, i, j
2. ul. Gombrowicza 3, 5, 7, 9, 8a, b, c, d 10a, b, c, d
21 stycznia, środa:
1. ul. Wańkowicza od 36 parzyste, Szelburg-Zarembiny,
Gołubiewa
2. ul. Kasprowicza, Irzykowskiego
22 stycznia, czwartek:
1. ul. Parnickiego, Bunscha
2. ul. Puszkina, Bunina
23 stycznia, piątek:
1. ul. L. Proroka od 1
2. ul. L. Proroka od 47
24 stycznia, sobota:
1. ul. Czechowa i Bułhakowa
2. ul. Turgieniewa, Gogola
25 stycznia, niedziela:
1. ul. Lermontowa
2. ul. Fiedlera, Tołstoja
26 stycznia, poniedziałek:
1. ul. Boya-Żeleńskiego
2. ul. Parandowskiego, Pawlikowskiej-Jasnorzewskiej, Gajcego
27 stycznia, wtorek:
1. ul. Miłosza, Grochowiaka
2. ul. Szpotańskiego, Grudzińskiego, Lema
28 stycznia, środa:
1. ul. Kisielewskiego, Twardowskiego
2. ul. Iwaszkiewicza, Herberta, Paukszty,
29 stycznia, czwartek:
1. ul. Poli Gojawiczyńskiej, Łuszczewskiej
2. ul. Bałuckiego, Żmichowskiej, Jurandota, Jastruna, Kuncewiczowej
30 stycznia, piątek:
1. ul. Kubiaka, Hłaski
2. ul. Fieldorfa 1 i 1a
31 stycznia, sobota:
1. ul. Fieldorfa 2, 4
2. ul. Fieldorfa 6, 8
1 lutego, niedziela:
1. ul. Pileckiego
2. 1, 2 ul. Pileckiego 3, 4
2 lutego, poniedziałek:
1. ul. Pileckiego 6, 8
2. ul. Pileckiego 10
3 lutego, wtorek:
1. ul. Pileckiego 12, 14, 16
2. ul. Rawicz-Mysłowskiego 2, 4
4 lutego, środa:
1. ul. Wańkowicza 7, 9
2. ul. Wańkowicza 11, 13, 15
5 lutego, czwartek:
1. ul. Żymierskiego 1, 2, 3, 4, 6
2. ul. Macewicza
6 lutego, piątek:
Kolęda dla tych rodzin, którym nie odpowiadał wyznaczony termin
Parafia pw. św. Stanisława Kostki, ul. Rejtana 8
13 stycznia - wtorek od 16.00:
1. ul. Piątkowska 106, 110, 110 A, B, 112 A, B, C
2. ul. Piątkowska 149 - 145 oraz 133 - 129
3. ul. Piątkowska 124 i 123 - 119
4. ul. Piątkowska 127, 125 B, 125 A
14 stycznia - środa od 16.00:
1. ul. Dojazd 32
2. ul. Piątkowska 84 E, D, C, B, A
3. ul. Piątkowska 87 D, C, B, A
4. 15.01 czwartek od 16.00
5. ul. Piątkowska 137 ( od początku )
6. ul. Piątkowska 137 ( od końca )
16 stycznia - piątek od 16.00:
1. ul. Piątkowska 141 ( od końca )
2. ul. Piątkowska 135 ( od końca )
3. ul. Winiarska 54 i 56
4. ul. Winiarska od nr 2 do 38
5. ul. Dojazd 32
17 stycznia - sobota od 15.00:
1. Os. Winiary 4 (od końca)
2. Os. Winiary 6 (od końca)
3. Os. Winiary 7 (od końca)
4. Os. Winiary 8 (od końca)
5. Os. Winiary 9 (od końca)
18 stycznia - niedziela od 16.00:
1. Os. Winiary 12, 11, 10
2. Os. Winiary 15, 14, 13
3. Os. Winiary 18, 17, 16
4. Os. Winiary 21, 20, 19
5. Os. Winiary 24, 23, 22
6. ul. Dojazd 34
19 stycznia - poniedziałek od 16.00:
1. ul. Piątkowska 103, 114, 116, 118
2. Os. Winiary 27, 26, 25
3. Os. Winiary 30, 29, 28
4. Os. Winiary 33, 32, 31
5. Os. Winiary 36, 35, 34
Parafia pw. Świętych Aniołów Stróżów, os. Kosmonautów 120
13 stycznia - wtorek, od godz. 15.30:
1.bl. 12: C, D, E, F
2. bl. 13: A, B, C
3. bl. 13: D, E, F, G
14 stycznia - środa, od godz. 15.30:
1. bl. 13: H, I, J
2. bl. 13: K, L, Ł
15 stycznia - czwartek, od godz. 15.30:
1. bl. 13: M, N, O
2. bl. 14: parter, 1, 2, 3, 4, 5
3. bl. 14: 6, 7, 8, 9, 10
16 stycznia - piątek, od godz. 15.30:
1. bl. 14: 11, 12, ul. Włodarska
2. ul. Karbowska i ul. Skotarska
3. ul. Kłosowa
17 stycznia - sobota, godz. 15.00:
1. ul. Czarna Rola (numery nieparzyste)
2. ul. Czarna Rola (numery parzyste) i ul. Słomiana
3. ul. Naramowicka i ul. Ziarnista
18 stycznia - niedziela, od godz. 15.30:
- ul. Pasterska
19 stycznia - poniedziałek, od godz. 15.30:
1. ul. Żytnia
2. bl. 15: parter, 1, 2, 3, 4
3. bl. 15: 5, 6, 7, 8, 9
20 stycznia - wtorek, od godz. 15.30:
1. bl. 15: 10, 11, 12 i bl. 16: 8, 9
2. bl. 16: parter, 1, 2, 3
3. bl. 16: 4, 5, 6, 7
21 stycznia - środa, od godz. 15.30:
1. bl. 16: 10, 11, 12 i bl. 17: 6
2. bl. 17: parter, 1, 2, 3, 4, 5
22 stycznia, od godz. 15.30:
bl. 17 – cd. i bl. 18 – początek
Parafia pw. Wniebowstąpienia Pańskiego, os. Wichrowe Wzgórze 130
13 stycznia - wtorek, od godz. 16.00:
1. wież. 21, 108 – 143
2. bl. 22, 1 – 30
3. 31 – 60
14 stycznia - środa, od godz. 16.00:
1. bl. 22, 61 – 85
2. 86 – 115
3. 116 – 145
15 stycznia - czwartek, od godz. 15.00:
1. bl. 22, 146 – 175
2. 176 – 195
3. bl. 23, 1 – 30
16 stycznia - piątek, od godz. 16.00:
1. bl. 23, 31 – 60
2. 61 – 90
3. bl. 24, 1 – 30
17 stycznia - sobota, od godz. 14.00:
1. bl. 24, 31 – 60
2. bl. 25, 1 – 30
3. 31 – 60
Dołącz do nas na Facebooku!
Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!
Dołącz do nas na X!
Codziennie informujemy o ciekawostkach i aktualnych wydarzeniach.
Kontakt z redakcją
Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?