Druga edycja wydarzenia organizowanego przez Fundację Pomiędzy oraz Blow Up Hall 5050 odbędzie się 18 marca w godzinach 10-17 w Słodowni +2 w Starym Browarze.

Konferencja motywacyjna „Rozbijamy szklane sufity” dedykowana jest dla kobiet, które chcą zadbać o swój osobisty i zawodowy potencjał, rozwijać przedsiębiorczość i znajdować dla siebie nowe rozwiązania wychodzące poza utarte schematy i ograniczające przekonania.

– Nie od dziś wiadomo, że jeden mały sukces napędza kolejny. Jestem przekonana, że każda z uczestniczek konferencji wyniesie z niej mnóstwo motywacji i uwierzy, że na zmiany w życiu nigdy nie jest za późno – mówi Marta Klepka, pomysłodawczyni oraz prowadząca konferencji.

Doświadczeniem podzielą się m.in.

  • Katarzyna Sokołowska, choreografka, producentka i reżyserka największych pokazów mody w Polsce. Znana również z telewizyjnego show TVN „Top Model”, gdzie występuje w roli jurorki. Rozpocznie spotkanie od podzielenia się doświadczeniami zdobytymi w trakcie setek zrealizowanych projektów.
  • Katarzyna Stróżyńska, Prezes Fundacji „Pomiędzy”, akredytowany coach ICF, trener biznesu, certyfikowany praktyk metody Points of You, Master NLP, Master of Business Administration i magister sztuki. Uczestniczki wykładu zachęci do tego, by nie traciły siły i odwagi do działania.
  • Magdalena Kowalak, prezes spółki zarządzającej Starym Browarem, a wcześniej wieloletnia członkini zarządu Starego Browaru, doktor nauk ekonomicznych, bizneswoman. W swoim wystąpieniu poruszy temat, dlaczego w życiu warto zaczynać od siebie.
  • Anna Geisler-Jankowiak, twórca i dyrektor Kliniki Estetyki Ciała, ale przede wszystkim żona i matka, która opowie o tym, że macierzyństwo nie stoi na przeszkodzie rozwoju zawodowego.
  • Karolina Szlachta, właścicielka butiku Patrizia Pepe, stylistka, dla której świat mody i dress codu nie stanowi tajemnic. Bizneswoman, która miłość do ubioru przekształciła w prawdziwy, przedsiębiorczy sukces.

W tym roku, do odkrywania własnego ja i poszerzania horyzontów zachęcać będą też mężczyźni. Wśród prelegentów znalazł się Jacek Schmidt, redaktor naczelny „Twojego Stylu” i Bartek Jędrzejak, dziennikarz „Dzień Dobry TVN”.