Nasza Loteria SR - pasek na kartach artykułów

Konkurs „Czujka tlenku węgla może uratować Twoje życie”. Możesz wygrać czujkę, wysyłając ankietę! Dowiedz się jak wziąć udział w konkursie

Angelika Sarna
Angelika Sarna
Co dwa tygodnie komisja konkursowa na podstawie otrzymanych odpowiedzi i najciekawszych sloganów przyzna 10 czujników. Co dwa tygodnie komisja konkursowa na podstawie otrzymanych odpowiedzi i najciekawszych sloganów przyzna 10 czujników.
Co dwa tygodnie komisja konkursowa na podstawie otrzymanych odpowiedzi i najciekawszych sloganów przyzna 10 czujników. Co dwa tygodnie komisja konkursowa na podstawie otrzymanych odpowiedzi i najciekawszych sloganów przyzna 10 czujników. Pixabay
Powiat poznański wraz z Komendą Miejską Państwowej Straży Pożarnej w Poznaniu organizuje konkurs edukacyjny z zakresu bezpieczeństwa pożarowego „Czujka tlenku węgla może uratować Twoje życie”. Jest on skierowany do osób zameldowanych w 17. podpoznańskich gminach. Wystarczy wypełnić ankietę.

Konkurs „Czujka tlenku węgla może uratować Twoje życie”

Aby wziąć udział w konkursie wystarczy prawidłowo wypełnić ankietę i złożyć ją osobiście w siedzibie Starostwa Powiatowego w Poznaniu. Można to zrobić za pośrednictwem formularza elektronicznego zamieszczonego na stronie powiatu i oficjalnej stronie straży pożarnej lub drogą pocztową na adres: Starostwo Powiatowe w Poznaniu, ul. Jackowskiego 18, 60-509 Poznań z dopiskiem: „Czujka czadu”.

Do ankiety należy dołączyć propozycję hasła promocyjnego powiatu poznańskiego. Co dwa tygodnie komisja konkursowa na podstawie otrzymanych odpowiedzi i najciekawszych sloganów przyzna 10 czujników.

Konkurs będzie trwać do 31 marca 2023 roku. Szczegóły i regulamin dostępne są na stronie www.powiat.poznan.pl oraz stronie KMPSP. Przez minione lat do zwycięzców trafiło blisko 1000 czujek tlenku węgla.

Jak działa czujka tlenku węgla?

Czujka tlenku węgla to małe urządzenie, które wykrywa śmiertelne zagrożenie we wczesnej fazie i wydając sygnał dźwiękowy ostrzega przed czyhającym niebezpieczeństwem. Domowe czujki to najprostszy sposób na zabezpieczenie przed tym silnie trującym gazem, który jest bezbarwny i bezwonny. Dlatego jest tak bardzo niebezpieczny i nazywany jest „cichym zabójcą”.

Jesteś świadkiem ciekawego wydarzenia? Skontaktuj się z nami! Wyślij informację, zdjęcia lub film na adres: [email protected]

od 7 lat
Wideo

Pismak przeciwko oszustom, uwaga na Instagram

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Dołącz do nas na X!

Codziennie informujemy o ciekawostkach i aktualnych wydarzeniach.

Obserwuj nas na X!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!

Polecane oferty

Materiały promocyjne partnera
Wróć na gloswielkopolski.pl Głos Wielkopolski