Konkurs: Rower prosto z biletomatu

  Konkurs: Rower prosto z biletomatu

  MI

  Głos Wielkopolski

  Aktualizacja:

  Głos Wielkopolski

  W konkursie można wygrać rowery Merida
  1/3
  przejdź do galerii

  W konkursie można wygrać rowery Merida ©ZTM

  Coraz więcej pasażerów wygrywa rowery Merida lub doładowania karty PEKA w naszym konkursie. Skorzystali oni z biletomatu.
  Do wygrania jest łącznie 50 rowerów Merida. Można także otrzymać doładowania karty PEKA o wartości 120 złotych brutto. By wziąć udział w konkursie, wystarczy zakup w automacie biletowym, zakodowanie na karcie PEKA biletu lub doładowania tPortmonetki na kwotę minimum 50 zł.

  Następnie w ramach zadania konkursowego należy wymyślić hasło reklamowe lub zdjęcie albo filmik reklamowy z biletomatem w roli głównej. Kolejnym krokiem jest wysłanie zgłoszenia wraz z pracą konkursową poprzez aplikację na stronie: www.gloswielkopolski.pl/konkurs.

  Malowane przystanki
  Już wkrótce kolejne przystanki autobusowe i tramwajowe zmienią swój wizerunek. Wszystko dzięki III odsłonie akcji „Przystanek jak malowany”, w ramach której młodzież szkolna przygotuje projekty, a następnie wymaluje zniszczone i zdewastowane przez wandali wiaty.

  Akcja skierowana przeciw aktom wandalizmu została zainicjowana przez Stowarzyszenie „Przystanek Folwarczna” w 2013 r. i od tego czasu cieszy się dużym powodzeniem. Dzięki niej udało się zachęcić dzieci i młodzież do dbałości o wspólne mienie.

  W latach 2013-2015 młodzież z kilku szkół oraz placówek oświatowo-wychowawczych ubarwiła 22 wiaty: 14 autobusowych i 8 tramwajowych. Młodzi uczestnicy diametralnie zmienili wygląd miejsca oczekiwania na tramwaj bądź autobus na podstawie własnoręcznie przygotowanych projektów. Warto podkreślić, że przed malowaniem wiaty były zdewastowane i upstrzone graffiti. Przedstawiciele ZTM wytypowali przystanki i przygotowali do malowania wiaty autobusowe, a ekipy MPK wiaty tramwajowe.
  1 »

  Czytaj treści premium w Głosie Wielkopolskim Plus

  Nielimitowany dostęp do wszystkich treści, bez inwazyjnych reklam.

  Komentarze

  Dodajesz komentarz jako: Gość

  Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

  Liczba znaków do wpisania:

  zaloguj się

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Najczęściej czytane

  Polecamy

  Wideo