Konkurs: Wygraj rower za doładowanie w biletomacie

  Konkurs: Wygraj rower za doładowanie w biletomacie

  Marcin Idczak

  Głos Wielkopolski

  Aktualizacja:

  Głos Wielkopolski

  Do wygrania są rowery Merida i doładowania karty PEKA
  1/3
  przejdź do galerii

  Do wygrania są rowery Merida i doładowania karty PEKA ©Piotr Tomaszewski

  Każdego dnia ktoś, kto skorzystał z biletomatu wygrywa w naszym konkursie rower Merida lub doładowanie karty PEKA o wartości 120 złotych brutto. Lista zwycięzców jest coraz dłuższa.
  By wziąć udział w konkursie, wystarczy zakup w automacie biletowym, zakodowanie na karcie PEKA biletu lub doładowania tPortmonetki na kwotę minimum 50 zł.

  Następnie w ramach zadania konkursowego należy wymyślić hasło reklamowe lub zdjęcie albo filmik reklamowy z biletomatem w roli głównej. Kolejnym krokiem jest wysłanie zgłoszenia wraz z pracą konkursową poprzez aplikację na stronie konkursu: www.gloswielkopolski.pl/konkurs.

  W naszym konkursie „Rower za bilet” do wygrania są rowery renomowanej firmy Merida (w dwóch wersjach: damskiej i męskiej) oraz doładowania karty PEKA o wartości 120 złotych brutto.

  W konkursie można wziąć udział wielokrotnie, ale wygrać na jeden numer karty można tylko jeden raz. Na jeden numer karty można wysłać jedno zgłoszenie dziennie. Codziennie (w dni robocze) spośród nadesłanych prac są wybierane i nagradzane przez jury konkursowe dwie najlepsze (niezależnie od kategorii tekst, zdjęcie lub film). Fundatorem nagród jest Mennica Polska SA - operator automatów biletowych w Poznaniu.

  Tymczasem wzrasta liczba sprzedanych biletów. Najlepszy luty od 2012 roku i kontynuacja trendów dotyczących biletów okresowych oraz tPortmonetki na karcie PEKA - tak w skrócie można podsumować sprzedaż biletów ZTM Poznań w pierwszych dwóch miesiącach 2016r. Pod względem wartości sprzedano około pół procenta więcej biletów, niż w analogicznych miesiącach ubiegłego roku. Największy udział w całości sprzedaży - zarówno w styczniu, jak i lutym - miały bilety długookresowe (8,7 mln i 9,6 mln). Procentowy udział powyższego typu biletów wynosił odpowiednio - 56 i prawie 59 proc.  Czytaj treści premium w Głosie Wielkopolskim Plus

  Nielimitowany dostęp do wszystkich treści, bez inwazyjnych reklam.

  Komentarze (2)

  Dodajesz komentarz jako: Gość

  Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

  Liczba znaków do wpisania:

  zaloguj się

  Autor komentarza nie dodał zdjęcia
  jejeje

  jejeje (gość)

  Zgłoś naruszenie treści

  straszne że na każdym kroku robią ludzi w balona. nie biorę udziału w takich akcjach. Rower kupiłem w media expert Indianę i ciesze się że wydałem kasę i że ją wcześniej zarobiłem.


  Autor komentarza nie dodał zdjęcia
  aluali

  fufu (gość)

  Zgłoś naruszenie treści / 1

  Indiana jest spoko, bo złodziej nie skojarzy więc nie ukradnie, a lekki rower i z dobrym osprzętem.

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Najczęściej czytane

  Polecamy

  Wideo