Na przełomie marca i kwietnia socjolodzy z Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza zbadali, jak wyglądała nasza codzienność z koronawirusem. Sprawdzili, jakie były nasze obawy i wizje przyszłości, jak również, czego w tamtym czasie najbardziej nam brakowało. Wyniki badań zebrano w raporcie „Życie codzienne w czasach pandemii”. Badanie zostało przeprowadzone na grupie prawie 1300 osób różnej płci, w różnym wieku, z różnym wykształceniem i zatrudnieniem.Czytaj dalej --->Grzegorz Dembiński
Na przełomie marca i kwietnia socjolodzy z Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza zbadali, jak wyglądała nasza codzienność z koronawirusem. Sprawdzili, jakie były nasze obawy i wizje przyszłości, jak również czego w tamtym czasie najbardziej nam brakowało. Wyniki badań zebrano w raporcie „Życie codzienne w czasach pandemii”. Badanie zostało przeprowadzone na grupie prawie 1300 osób różnej płci, w różnym wieku, z różnym wykształceniem i zatrudnieniem.
iPolitycznie - Czy słowa Stefańczuka o Wołyniu to przełom?
Dołącz do nas na Facebooku!
Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!
Komentowanie artykułów jest możliwe wyłącznie dla zalogowanych Użytkowników. Cenimy wolność słowa i nieskrępowane dyskusje, ale serdecznie prosimy o przestrzeganie kultury osobistej, dobrych obyczajów i reguł prawa. Wszelkie wpisy, które nie są zgodne ze standardami, proszę zgłaszać do moderacji.
Zaloguj się lub załóż konto
Nie hejtuj, pisz kulturalne i zgodne z prawem komentarze! Jeśli widzisz niestosowny wpis - kliknij „zgłoś nadużycie”.