Koszykówka: celny rzut w ostatniej sekundzie - Big Plus wciąż bez porażki

ŁOS
Koszykarze Dolewki.pl w białych strojach  - podobnie jak w ubiegłym  sezonie - spisują się bardzo dobrze w rozgrywkach LAK
Koszykarze Dolewki.pl w białych strojach - podobnie jak w ubiegłym sezonie - spisują się bardzo dobrze w rozgrywkach LAK Fot. Nikodem Pietras
Koszykarze Big Plusa pozostają jedyną drużyną, która w VI edycji Ligi Amatorskiej Koszykówki (LAK) nie zaznała jeszcze goryczy porażki.

W piątej kolejce LAK zarówno zawodnicy Wechty Basket jak i drużyny Four creative musieli uznać wyższość swych rywali. Zespół Wechty Basket zmierzył się z ekipą Dolewki.pl. Zawodnicy Dolewki już od pierwszych minut spotkania zaznaczyli swoją przewagę. Na tablicach rządził i dzielił Michał Bodnar (14 pkt. i 13 zb.), a ataki drużyny gospodarzy na punkty zamieniał Rafał Szepelowski (18 pkt. i 3 asyst).

Ostatnie minuty meczu były bardzo zacięte. Celny rzut Marcina Góreckiego (10 pkt.) w ostatniej sekundzie spotkania ustalił wynik meczu na 52:50 dla Dolewki.pl.

Maciej Pawlik, zawodnik Hoppecke poprowadził swój zespół do kolejnego zwycięstwa w obecnym sezonie. Zdobył on w spotkaniu z Four creative 29 punktów, zanotował 9 zbiórek i 6 asyst, a jego zespół pewnie pokonał rywali 68:49.

WIDZIAŁEŚ COŚ CIEKAWEGO? ZNASZ INTERESUJĄCĄ HISTORIĘ? MASZ ORYGINALNE ZDJĘCIA?
NAPISZ DO NAS NA ADRES [email protected]!