Koszykówka: Pogrom Skierniewic w Pleszewie!

Marek Blandzi
Drugoligowi koszykarze Open Basket rozgromili we własnej hali 100:69 MKS Skierniewice . Pleszewianie mieli jednak problemy z rywalem w pierwszej części gry...

Pomimo że sobotnie spotkanie rozgrywane było w ramach trzeciej serii spotkań, to właśnie przed meczem Open Basket z MKS Skierniewice w Pleszewie oficjalnie zainaugurowano nowy sezon 2009/10. Koszykarzy gospodarzy oficjalnie zaprezentował kompletowi widzów na trybunach spiker zawodów - Roman Wysocki.Przez większą część pierwszej połowy na parkiecie górowali gracze gości, ale od 17 minuty, po trafieniu Adama Kaczmarzyka, prym zaczęli wieść już gospodarze, którzy niesieni fantastycznym dopingiem kibiców, nie pozostawili złudzeń podopiecznym Ireneusza Taraszkiewicza. Po 40 minutach meczu podopieczni Wadima Czeczuro schodzili z parkietu z wysoko podniesionymi głowami. A o tym którzy zawodnicy z zespołu gospodarzy przyczynili się do tak efektownej wygranej, a także kto najbardziej i dlaczego zawiódł w drużynie Open Basket będzie można przeczytać już we wtorkowym wydaniu Gazety Pleszewskiej. Zachęcamy do lektury!