Koszykówka: Stal przegrywa i oddala się od fazy play-off

    Koszykówka: Stal przegrywa i oddala się od fazy play-off

    Radosław Patroniak

    Głos Wielkopolski

    Aktualizacja:

    Głos Wielkopolski

    Koszykarze BM Slam Stali Ostrów doznali kolejnej porażki w TBL. Podopieczni Zorana Sretenovica przegrali jednym punktem z Polpharmą w Starogardzie.
    Tomasz Ochońko (z prawej) w sobotnim spotkaniu zdobył dla BM Slam Stali 6 punktów

    Tomasz Ochońko (z prawej) w sobotnim spotkaniu zdobył dla BM Slam Stali 6 punktów ©Fot. Archiwum TBL

    Ekipa ze Starogardu Gdańskiego wygrała z ostrowskim beniaminkiem 80:79 (25:21, 14:17, 26:15, 15:26). Najwięcej punktów dla ostrowian zdobyli: Christo Nikołow 18 i Curtis Millage 15. Ten ostatni miał szansę przechylić szalę na korzyść swojego zespołu, ale nie trafił do kosza w ostatniej sekundzie dramatycznego meczu. Przegrana z niżej notowanym rywalem oznacza, że Stalówka ma już minimalne szanse na awans do najlepszej ósemki po rundzie zasadniczej rozgrywek.

    Czytaj treści premium w Głosie Wielkopolskim Plus

    Nielimitowany dostęp do wszystkich treści, bez inwazyjnych reklam.

    Komentarze

    Dodajesz komentarz jako: Gość

    Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

    Liczba znaków do wpisania:

    zaloguj się

    Sport z kraju i ze świata

    Zobacz więcej na Sportowy24.pl

    Lotto Ekstraklasa

    Lp. Drużyna M. Pkt. Z. R. P. Bramki
    Awans do grupy mistrzowskiej
    Miejsce w grupie spadkowej
    1 Lechia Gdańsk Live 15 31 9 4 2 25-15
    2 Jagiellonia Białystok Live 15 28 8 4 3 26-18
    3 Legia Warszawa Live 15 26 7 5 3 25-18
    4 Wisła Kraków Live 15 25 7 4 4 28-19
    5 Piast Gliwice Live 15 25 7 4 4 21-18
    6 Korona Kielce Live 15 25 7 4 4 18-15
    7 Pogoń Szczecin Live 15 22 6 4 5 22-18
    8 Lech Poznań Live 15 21 6 3 6 21-21
    9 Arka Gdynia Live 15 20 5 5 5 21-17
    10 Wisła Płock Live 15 18 4 6 5 23-24
    11 Zagłębie Lubin Live 15 17 5 2 8 22-26
    12 Śląsk Wrocław Live 15 16 4 4 7 24-22
    13 Cracovia Live 15 14 3 5 7 11-18
    14 Górnik Zabrze Live 15 13 2 7 6 15-25
    15 Miedź Legnica Live 15 13 3 4 8 16-32
    16 Zagłębie Sosnowiec Live 15 11 2 5 8 21-33