KZA S.A. z kolejnym tytułem „Przedsiębiorstwo Fair Play”

  KZA S.A. z kolejnym tytułem „Przedsiębiorstwo Fair Play”

  Materiał partnera zewnętrznego

  Aktualizacja:

  Dziennik Zachodni

  KZA S.A. z kolejnym tytułem „Przedsiębiorstwo Fair Play”
  1/2
  przejdź do galerii
  Krakowskie Zakłady Automatyki S.A. po raz kolejny zostały docenione w konkursie „Przedsiębiorstwo Fair Play”. Spółka otrzymała Platynową Statuetkę oraz Certyfikat, które są potwierdzeniem, że KZA S.A. w relacjach biznesowych kierują się zasadami etycznymi, a także kształtują pozytywne relacje z lokalną społecznością i dbają o środowisko naturalne.
  Pierwsza edycja konkursu „Przedsiębiorstwo Fair Play” odbyła się w 1998 roku i była skierowana do małych i średnich przedsiębiorstw. Od 1999 roku program realizowany jest w formule otwartej dla wszystkich przedsiębiorstw.

  Firmy będące laureatami programu mogą wykorzystywać jego wyniki w swojej działalności rynkowej. Uczestnictwo w programie realizowanym przez niezależne instytucje oraz poddanie się przez firmy badaniu wiarygodności i rzetelności stawia przedsiębiorstwa w uprzywilejowanej pozycji w przetargach, konkursach i jest dodatkowym argumentem budującym przewagę konkurencyjną.

  Oceny firm biorących udział w programie dokonują dwie Komisje: Regionalna i Ogólnopolska. Składają się one z przedstawicieli administracji i samorządów, banków i innych instytucji finansowych, uczelni, organizacji przedsiębiorców, ZUS oraz organów podatkowych. Członkami Kapituły konkursu są autorytety życia politycznego i gospodarczego.

  W tegorocznej, jubileuszowej, 20. edycji konkursu o prestiżowy certyfikat „Przedsiębiorstwa Fair Play” ubiegało się niemal 300 firm z całej Polski. Wręczenie nagród oraz Certyfikatów odbyło się 16 listopada 2018 r. w hali warszawskiego EXPO XXI podczas Wielkiej Gali Finałowej. W uroczystości wzięli udział przedstawiciele władz państwowych i samorządowych oraz mediów.

  Dla Krakowskich Zakładów Automatyki S.A. jest to już kolejny tytuł „Przedsiębiorstwa Fair Play”. Tytuł ten firma otrzymała także w roku 2012.

  Więcej informacji o Krakowskich Zakładach Automatyki S.A. oraz o otrzymanych przez firmę nagrodach i wyróżnieniach można znaleźć na stronie: www.kza.krakow.pl.

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Najczęściej czytane

  Polecamy

  Wideo