Powstanie Wielkopolskie
  konkurs

  20 tysięcy złotych na wyciągnięcie ręki

  Rozwiń
  Laureaci naszych plebiscytów nagrodzeni!

  Laureaci naszych plebiscytów nagrodzeni!

  Marcin Karabasz

  Głos Wielkopolski

  Aktualizacja:

  Głos Wielkopolski

  Laureaci naszych plebiscytów nagrodzeni!
  1/15
  przejdź do galerii

  Laureaci naszych plebiscytów nagrodzeni! ©Grzegorz Dembińki

  Koło gospodyń wiejskich z Marcjanek oraz oraz Stowarzyszenie Lokalna Grupa Działania „Puszcza Notecka” – to laureaci plebiscytów „Głosu Wielkopolskiego” Wielkopolskie Koło Gospodyń Wiejskich 2016 oraz Najaktywniejsza Lokalna.
  – Tym plebiscytem udowadniamy, że media piszą o wielu pozytywnych tematach, a takimi z pewnością są koła gospodyń wiejskich – powiedział Leszek Waligóra, zastępca redaktora naczelnego.

  Zwycięskie koło działa w podkonińskich Marcjankach (gm. Sompolno) od 1984 roku. Od lat organizuje imprezy z okazji Dnia Kobiet, Dnia Dziecka czy Andrzejek i Walentynek. Nagrodą, które otrzymały gospodynie z Marcjanek, jest voucher na sprzęt elektroniczny o wartości 3000 zł, ufundowany przez redakcję i wielkopolski Urząd Marszałkowski.
  – Najpiękniejsze jest to, że wspólnie potraficie działać i przekazywać swoje doświadczenie – gratulował gospodyniom Krzysztof Grabowski, wicemarszałek województwa. Miejsca na podium wywalczyły także gospodynie z Gutowa Małego (powiat wrzesiński, miejsce trzecie) oraz Biskupic (powiat poznański).

  „Puszcza Notecka” działa od 9 lat i zrzesza 8 gmin powiatu międzychodzkiego i szamotulskiego. Nagrodą, która przypadła stowarzyszeniu, jest voucher o wartości 3000 zł na artykuły firmy Toma oraz kampania reklamowa na łamach „Głosu Wielkopolskiego”o wartości ponad 5000 zł. O grupie powstanie także film promocyjny o wartości około 9000 zł.

  Na trzecim miejscu uplasowała się Lokalna Grupa Działania „Solna Dolina”, działająca w powiecie kolskim. Drugie miejsce przypadło Ostrzeszowskiej Lokalnej Grupy Działania, która swoim zasięgiem obejmuje wszystkie gminy powiatu ostrzeszowskiego. Ta grupa powstała 10 lat temu.
  Czytaj treści premium w Głosie Wielkopolskim Plus

  Nielimitowany dostęp do wszystkich treści, bez inwazyjnych reklam.

  Komentarze (1)

  Dodajesz komentarz jako: Gość

  Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

  Liczba znaków do wpisania:

  zaloguj się

  Autor komentarza nie dodał zdjęcia
  Podziękowanie i sprostowanie

  Przewodnicząca "Koła Kobiet" w Biskupicach (gość)

  Zgłoś naruszenie treści / 6 / 4

  Dziękujemy za nagrodę, która jest dla nas ogromnym sukcesem, bo jesteśmy kołem, które działa dopiero od półtora roku. Chciałabym jedynie sprostować, że nagrodzone "Koło Kobiet" działa w...rozwiń całość

  Dziękujemy za nagrodę, która jest dla nas ogromnym sukcesem, bo jesteśmy kołem, które działa dopiero od półtora roku. Chciałabym jedynie sprostować, że nagrodzone "Koło Kobiet" działa w Biskupicach, które leżą w powiecie konińskim, a nie jak błędnie napisaliście w artykule w poznańskim. Konińskie górą.
  Pozdrawiam Eugenia Kaczmarek zwiń

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Najczęściej czytane

  Polecamy

  Wideo