Lech - Cracovia 2:0. Dwa szybkie ciosy po przerwie. Zobacz jak oceniliśmy lechitów

Lech Poznań pokonał pewnie 2:0 przy Bułgarskiej Cracovię, która ostatnio sprawiała mu wiele problemów. W piątkowy wieczór Kolejorz miał zdecydowaną przewagę, ale był nieskuteczny. Wynik otworzył w 48 minucie atomowym uderzeniem "pod ladę" Bartosz Salamon. W 54 minucie drugiego gola strzelił Jakub Kamiński. Lech wyprowadził po przerwie dwa mocne ciosy i było praktycznie po meczuZobacz jak oceniliśmy lechitów w straciu z Cracovią: Zobacz kolejne zdjęcie ---->Grzegorz Dembiński
Lech Poznań pokonał pewnie 2:0 przy Bułgarskiej Cracovię, która ostatnio sprawiała mu wiele problemów. W piątkowy wieczór Kolejorz miał zdecydowaną przewagę, ale długo był nieskuteczny. Wynik otworzył w 48 minucie atomowym uderzeniem "pod ladę" Bartosz Salamon. W 54 minucie drugiego gola strzelił Jakub Kamiński. Lech wyprowadził dwa celne ciosy i było po meczu Zobacz jak oceniliśmy lechitów w starciu z Cracovią: