Lech: Nieskuteczna młodzież przegrała kolejny mecz

Redakcja
Nadal nie wiedzie się drużynie Lecha w rozgrywkach Młodej Ekstraklasy. W 27. kolejce Kolejorz przegrał ze Śląskiem Wrocław 0:2. Bramki dla gości zdobyli Biliński w 53. minucie i Duraj w doliczonym czasie gry.

Lechici mieli wiele okazji na zdobycie gola, ale mieli słabo ustawione celowniki. W pierwszej połowie dogodnych sytuacji nie wykorzystali Cueto i Białożyt, a po zmianie stron w polu karnym Śląska nie popisał sie Haris Handzić, który zgubił piłkę.

Goście wyprowadzili natomiast kontratak, po którym bardzo ładnym strzałem z 18 metrów popisał się Kamil Biliński i nie dał szans Jasminowi Buricowi. W 68. minucie strzał Białożyta ręką z linii bramkowej wybił jeden z graczy Śląska i arbiter ukarał go czerwoną kartkę oraz podyktował rzut karny dla Lecha. Niestety Dawid Kucharski, który był pewnym strzelcem jedenastek, tym razem się pomylił. Śląsk w doliczonym czasie gry wykorzystał słabą skuteczność poznaniaków i strzelił drugiego gola.

Skład Lecha: Jasmin Buric - Przemysław Królak (66. Maciej Woźniak), Paweł Przybylski, Dawid Kucharski, Radosław Jasiński (59. Marcin Kamiński) - Mikołaj Wicberger (46. Kamil Drygas), Łukasz Białożyt, Jakub Czechanowski - Mateusz Możdżeń, Anderson Cueto (46. Piotr Wrzeszcz) - Mateusz Olszak (46. Haris Handzic).