Lech Poznań: Były piłkarz Kolejorza Aziz Tetteh się doigrał! Czerwona kartka już w 7. minucie [WIDEO]

Aziz Tetteh także w Polsce często nie potrafił zapanować nad swoimi emocjami
Aziz Tetteh także w Polsce często nie potrafił zapanować nad swoimi emocjami Adrian Wykrota
Były piłkarz Lecha Poznań Aziz Tetteh inauguracji ligowego sezonu w rosyjskiej Premier League nie będzie wspominał dobrze. Sprzedany zimą do Dynamo Moskwa pomocnik już w 7. minucie wyjazdowego pojedynku z Arsenalem Tula zobaczył czerwoną kartkę. Jego zespół zremisował 0:0.

Tetteh znany był w Polsce nie tylko z tego, że organizuje akcje charytatywne dla najbiedniejszych dzieci w Ghanie i gdy tylko odwiedza swoją ojczyznę przywozi piłkarski sprzęt i kupuje artykuły pierwszej potrzeby. Niestety często zdarzały mu się też brutalne faule, po których osłabiał swój zespół. Bezsensowne wejścia w nogi rywali, grożące poważnymi kontuzjami często też uchodziły mu płazem.

Tym razem jednak się doigrał. Arbiter był na tyle blisko, że nie mógł przeoczyć jego chamskiego zachowania. Tetteh chciał się zrewanżować za popełniony na nim faul, ale przesadził do tego stopnia, że prawdopodobnie czekać go będzie bardzo długa przymusowa przerwa. W Rosji też nie ma miejsca dla boiskowych chuliganów, więc "Bizon" przez wiele tygodni mecze swojego zespołu będzie obserwował z trybun lub w telewizji.

Tak wyglądał faul Tetteha:

POLECAMY: Wokół Bułgarskiej: Dobry Lech czy słaba Cracovia?

Lech Poznań - Cracovia Kraków 2:0. Kolejorz wywalczył drugie zwycięstwo [RELACJA, WYNIK, ZDJĘCIA]

Lech Poznań - Cracovia Kraków 2:0. Kolejorz wywalczył drugie...