Lech Poznań. Były trener Kolejorza zalicza falstart. Zespół Ivana Djurdjevicia przegrywa aż 5:0 na inaugurację

Dawid Dobrasz
Zaktualizowano
Nieudany był debiut Ivana Djurdjevicia w roli trenera Chrobrego Głogów.
Nieudany był debiut Ivana Djurdjevicia w roli trenera Chrobrego Głogów. Andrzej Szkocki
Nie był to wymarzony początek sezonu dla byłego trenera Lecha Ivana Djurdjevicia. Popularny w Poznaniu Serb po odejściu z Kolejorza zrobił sobie przerwę i w nowym sezonie ligowym objął pierwszoligowego Chrobrego Głogów. W pierwszym meczu ekipa popularnego "Djuki" mierzyła się z beniaminkiem Fortuna 1. Ligi Olimpią Grudziądz, która bardzo brutalnie potraktowała zespół z Głogowa.

Chrobry Głogów inaugurował rozgrywki Fortuna 1. Ligi i na dzień dobry dostał od beniaminka 5:0. Ekipa Djurdjevicia do przerwy przegrywała już 3:0 po dwóch golach Omrana Haydary (zawodnik z Afganistanu) i bramce z rzutu karnego Jakuba Lukowskiego. Po przerwie Olimpia dalej była w natarciu i dobiła ekipę z Dolnego Śląska. Na 4:0 podwyższył Haydara zdobywając hat-tricka, a wynik meczu w 90. minucie ustalił Joao Criciuma.

Lech Poznań - Wisła Płock 4:0: Lech Poznań gromi Wisłę Płock 4:0! Koncert kapitana i dwa gole Gytkjaera! [ZDJĘCIA]

Ivan Djurdjević zaliczył brutalne zderzenie z polską piłką w roli trenera. Serb został zwolniony z Lecha 4 listopada 2018. W tym okresie zrobił odpowiednią licencję do prowadzenia drużyn na szczeblu centralnym (UEFA Pro) i 20 maja objął ekipę z Głogowa.