2 z 6
Sytuacja Christiana Gytkjera nie jest jasna. Zawodnik nie...

Lech Poznań: Co z napastnikami? Paweł Tomczyk rzuca wyzwanie Christianowi Gytkjaerowi

Sytuacja Christiana Gytkjera nie jest jasna. Zawodnik nie pojechał do Gliwic, ale wystąpił w przegranym sparingu rezerw Kolejorza ze Stomilem Olsztyn (0:1). Duńczyk zagrał 60 minut, ale nie wyróżnił się niczym szczególnym. W niedzielny wieczór piłkarz był gościem magazynu "Liga+Extra" gdzie w popularnej zabawie "pomidor" (gość odpowiada na pytania tak albo nie i raz może odmówić odpowiedzi, mówiąc "pomidor" przyp. red.) na zadane pytanie "Jestem najlepszym napastnikiem w lidze", Gytkjear bez zawahania odpowiedział "tak". Reprezentant Danii najprawdopodobniej znajdzie się w kadrze meczowej na piątkowe spotkanie z Wisłą Płock, ale bardzo wątpliwe, żeby wystąpił od pierwszej minuty. Ta sytuacja daje prawdziwą szansę Tomczykowi, który jeśli ją wykorzysta i zagra bardzo dobre zawody przeciwko ekipie Leszka Ojrzyńskiego, może być realnym zagrożeniem dla narzekającego jeszcze na drobny ból Duńczyka.

Horror w turnieju w Madrycie: Była partnerka Świątek padła nieprzytomna na korcie

Kopacz, Bryłka i kto jeszcze? „Jedynki" do Parlamentu Europejskiego w Wielkopolsce