3 z 4
JESPER KARSTRLOM – 6...

Lech Poznań dał sobie wydrzeć zwycięstwo z Jagiellonią 2:3. Tak przegrywać potrafi tylko Kolejorz. Oceny piłkarzy po meczu z Jagiellonią

JESPER KARSTRLOM – 6
Bardzo pewny w środku pola, skuteczny w odbiorze. Dobrze asekurował swoich kolegów i pomagał stoperom. Był również aktywny w grze do przodu i pozwalał swojej drużynie na wychodzenie z kontratakami. Nie był w stanie pomóc jednak przy straconych bramkach, ale zagrał najlepszy mecz w barwach Lecha.

PEDRO TIBA – 5
Kierował grą Lecha w pierwszej połowie, w drugiej zaś miał sporo miejsca w środku pola po czerwonej kartce dla Augustyna. Nie potrafił jednak w odpowiedni sposób stworzyć swoim kolegom okazji do strzału. Próbował grać szybciej, ale przez to bywał niedokładny.

MICHAŁ SKÓRAŚ – 6
W pierwszej połowie był bardzo aktywny, dobrze rozumiał się na boisku z Jakubem Kamińskim. Zdobył bardzo ładną bramkę po zamieszaniu przy rzucie rożnym. Starał się często przyspieszać grę zespołu. Można mu jednak zarzucić brak wsparcia w defensywie.

JAN SYKORA – 2
To już kolejny tak mizerny występ Czecha. Nie wniósł nic do gry Lecha, zbyt długo zwlekał z podejmowaniem decyzji. Hamował ataki swojego zespołu i często źle ustawiał się do podań prostopadłych. W grze na małej przestrzeni był zagubiony.

DANI RAMIREZ – 5
Od początku spotkania wyróżniał się najbardziej i był cały czas pod grą. Zanotował asystę po świetnym dośrodkowaniu z rzutu wolnego, próbował także samemu zdobyć bramkę. W drugiej odsłonie meczu nieco przygasł i nie potrafił wykorzystać miejsca, które stworzyli rywale. To jednak cień szansy na powrót Daniego do optymalnej dyspozycji, z jakiej go znamy.