Lech Poznań. Dariusz Żuraw: Nie wszystko wychodziło, ale pokazaliśmy charakter

Karol Mackowiak
Dariusz Żuraw w meczu z Wisłą Płock
Dariusz Żuraw w meczu z Wisłą Płock Waldemar Wylegalski
- Wprawdzie nie wszystko wychodziło jak trzeba, ale pokazaliśmy charakter i zostawiliśmy serce na boisku - powiedział Dariusz Żuraw, trener Lecha Poznań po zwycięstwie z Wisłą Płock (2:1).

Dariusz Żuraw (trener Lecha Poznań):Mecz zaczęliśmy dosyć nerwowo. Akcje nie były wystarczająco płynne, Wisła strzeliła gola po naszym błędzie. Potem nasza gra zaczęła wyglądać lepiej. Przycisnęliśmy gości, a efektem były dwie bramki zdobyte przez nas w końcówce pierwszej części spotkania. W drugiej połowie staraliśmy się kontrolować mecz. Wprawdzie nie wszystko wychodziło jak trzeba, ale pokazaliśmy charakter i zostawiliśmy serce na boisku. Gratuluję chłopakom zdobycia trzech punktów.

Kibu Vicuña (trener Wisły Płock):Szkoda ostatnich minut pierwszej połowy, kiedy straciliśmy dwie bramki. Przez pierwsze 15-20 minut to było za dużo respektu z naszej strony. Potem strzeliliśmy gola, ale dalej trafiali już tylko gospodarze. W drugiej połowie więcej graliśmy piłką na połowie przeciwnika. Stałe fragmenty gry i bardzo dobre uderzenia Dominika Furmana były fenomenalnie bronione przez Jasmina Buricia. Moim zdaniem Lech był lepszy w pierwszej połowie, my w drugiej. Brakowało nam tylko trochę wykończenia akcji.

Zobacz zdjęcia kibiców:

Lech Poznań pokonał Wisłę Płock 2:1. Mecz przy ul. Bułgarskiej oglądało 8442 kibiców. Jeśli byłeś wśród nich, to może znajdziesz się w naszej galerii z trybun.Zobacz kolejne zdjęcie ---->

Lech Poznań - Wisła Płock 2:1. Byłeś na meczu? Znajdź się na...