3 z 3
Przeglądaj galerię za pomocą strzałek na klawiaturze. Po ostatnim zdjęciu przejdziesz na i.pl.
Poprzednie
Przejdź na i.pl
Przesuń w prawo aby przejść na i.pl
Gorzej od ekipy Mariusza Rumaka wystartował tylko Ivan...

Lech Poznań: Falstart byłych trenerów Kolejorza w Fortuna 1. Lidze. Mariusz Rumak i Ivan Djurdjević zamykają tabelę

Gorzej od ekipy Mariusza Rumaka wystartował tylko Ivan Djurdjević i jego Chrobry. W drugiej samodzielnej pracy na stanowisku pierwszego trenera Serb nie zdobył jeszcze nawet punktu. Najbliżej było w miniony weekend, gdzie ekipa z Głogowa prowadziła w Legnicy 1:0 od 13. minuty, ale ostatecznie przegrał 2:1 po bramce w 86. minucie. Były zawodnik Lecha Poznań nie tak wyobrażał sobie start jego drugiej pracy, ale na jego usprawiedliwienie można zrzucić ciężki terminarz (mecze z Termaliką oraz Miedzią Legnica). Mimo wszystko porażka na inaugurację 0:5 z beniaminkiem Olimpią Grudziądz była mocnym zderzeniem z zapleczem ekstraklasy. Bilans bramkowy Chrobrego po trzech kolejkach jest najgorszy w lidze: jeden strzelony gol i aż osiem straconych.