Lech Poznań - Górnik Zabrze: Oceniamy piłkarzy Kolejorza. Kto zagrał najlepiej?

Lech Poznań - Górnik Zabrze 3:1. Oceniamy piłkarzy KolejorzaZOBACZ TAKŻE: Mecz Lech Poznań - Górnik Zabrze [RELACJA, WYNIK, ZDJĘCIA] Grzegorz Dembiński
Za nami mecz Lech Poznań - Górnik Zabrze. Kto był najlepszy w składzie Kolejorza, a kto nie wytrzymał presji? Zobacz, jak oceniliśmy lechitów grających w 30 kolejce Ekstraklasy.

Mecz Lech Poznań - Górnik Zabrze [RELACJA, WYNIK, ZDJĘCIA]

Matus Putnocky 7
Do końcówki pierwszej połowy praktycznie bezrobotny jednak wykazał się znakomitą czujnością przy strzale Kądziora i uratował Lecha przed stratą bramki. Przy karnym bez szans. Pewny na własnym przedpolu

Robert Gumny 6
Młody Lechita nie zwalnia tempa. Jego występy cieszą oko. Od pierwszej minuty robił różnicę na prawej stronie. Górował w starciach z Urynowiczem.

Emir Dilaver 6
Bardzo dobrze czytał grę przeciwnika i nie pozwalał mu na zbyt wiele. Odważnie wyprowadzał piłki spod swojej bramki tworząc zalążki akcji Kolejorza. Na uznanie zasługuje też jego zachowanie przy stałych fragmentach gry.

Nikola Vujadinowic 6
Stał się pewnym punktem obrony Poznańskiej lokomotywy. Razem z Dilaverem świetnie się uzupełniają i rozumieją. Kilka razy próbował wychodzić z piłką i wychodziło mu to naprawdę dobrze.

Kibice na meczu Lech - Górnik zaprezentowali niezwykle efektowną oprawę. Przejdź do kolejnego zdjęcia --->

Lech Poznań - Górnik Zabrze: Kibice Kolejorza i ich efektown...

Wołodymyr Kostewycz 6
Bardzo dobry występ lewego obrońcy Lecha zarówno w defensywie jak i w ofensywie. Razem z Jóźwiakiem "robili wiatr" na lewej stronie, sprawiając tym duże problemy zawodnikom z Zabrza

Trałka, Gajos, Klupś, Majewski, Jóźwiak >>>
Łukasz Trałka 9
Śmiało można powiedzieć że w ten sezon jest jego najlepszym w Lechu. Razem z Maciejem Gajosem tworzą bardzo zgrany duet, który króluje w środku boiska i niczym klamra spina świetnie grające skrzydła. Bohaterem stał się 80 minucie spotkania strzelając gola na 2:1. Od teraz jest drugim strzelcem w Lechu

Maciej Gajos 7
Przyzwyczaił nas do tego, że wiosną gra dobrze. Nie inaczej było w tym spotkaniu. Razem z Łukaszem Trałką nie tylko bronił, ale też kreował akcje Lecha. Asystował przy pierwszym golu, próbował też kilka razy strzelać na bramkę Loski, ale niestety nie udało się mu pokonać bramkarza Górnika.

Tymoteusz Klupś 6
Po meczu z Wisłą wszyscy bardzo go chwalili. W spotkaniu z Górnikiem nie był tak błyskotliwy, ale zagrał solidnie. Mógł w 39 minucie cieszyć się z bramki, trafił tylko w słupek. W drugiej odsłonie też miał kilka udanych akcji, ale jego dośrodkowania nie trafiały do adresatów. Zmieniony przez Barkrotha

Radosław Majewski 8
To kolejny jego świetny występ. Widać że jest w znakomitej formie. Biegał, walczył, dryblował, strzelał. Obrońcy Górnika mieli duży problem z upilnowaniem go. Asystował przy bramce Trałki i sam przypieczętował cenną wygraną Kolejorza.

Kamil Jóźwiak 8
Od samego początku aktywny. Szalał po lewej flance aż w doliczonym czasie pierwszej połowy dopiął swego. Po świetnym podaniu Gajosa fantastycznie uderzył na bramkę Loski. Z takiej młodzieży możemy być dumni.

Gytkjaer, Barkroth, Chobłenko
Christian Gytkjaer 4
Przeciętny mecz. Jego zadanie w tym spotkaniu polegało głownie na absorbowaniu uwagi defensorów z Zabrza. Cierpliwie czekał na swoje szanse. Kilka razy próbował swoich sił w starciu z Loską, jednak jak na złość, nie miał dzisiaj szczęścia. Zmieniony przez Tomasika

Zmiennicy
Niklas Barkroth 2

Fatalne wejście w mecz. Popełnił juniorski błąd, który mógł kosztować Lecha stratę punktów. Jego zmiana nic nie wniosła

Ołeksij Chobłenko 5
Dwukrotnie mógł zdobyć bramkę, zamykającą mecz, jednak raz strzelił za wysoko a za drugim razem nie sięgnął piłki od Majewskiego

Piotr Tomasik bez oceny
Grał za krótko

"Wielkopolska Magnateria". Efektowna oprawa kibiców Lecha podczas meczu z Górnikiem Zabrze

Lech Poznań - Górnik Zabrze: Oceniamy piłkarzy Kolejorza. Kt...