Lech Poznań - Hammarby IF: Pięć wniosków po wygranej Kolejorza w Sztokholmie

Lech Poznań po wygranej w Sztokholmie z Hammarby 3:0 awansował do III rundy eliminacji Ligi Europy, w której zmierzy się z OFI Kreta lub cypryjskim Apollonem Limassol (wynik poznamy w czwartek wieczorem). Spotkanie na stadionie Tele 2 tylko w pierwszej połowie było wyrównane. Po przerwie rozwiązał się worek z bramkami i Kolejorz zanotował jedną z najefektowniejszych wyjazdowych wygranych w historii swoich występów w europejskich pucharach. Oto 5 wniosków po meczu w Sztokholmie -->Przemysław Szyszka /Lech Poznań

Konferencja prasowa po meczu Korona Kielce - Radomiak Radom 4:0