Lech Poznań - Ivan Djurdjević: To nie jest łatwy dla nas moment

Karol Mackowiak
Trener Djurdjević po meczu z Arką wyglądał na bezradnego
Trener Djurdjević po meczu z Arką wyglądał na bezradnego Lukasz Gdak
- Było widać, że zawodnicy zareagowali bardzo dobrze po tym wszystkim, co się działo ostatnio. Uważam, że brakowało nam bramki w pierwszej połowie - powiedział Ivan Djurdjević, trener Lecha Poznań po przegranym meczu z Arką Gdynia (0:1).

Ivan Djurdjević (trener Lecha Poznań)Znowu przegrywamy i nie jest to łatwy moment dla nas. Zagraliśmy o wiele lepiej niż w meczu z Legią i to było widoczne. Chcieliśmy grać, było widać, że zawodnicy zareagowali bardzo dobrze po tym wszystkim, co się działo ostatnio w klubie. Uważam, że brakowało nam bramki w pierwszej połowie. Momentami graliśmy dobrze, ale też momentami mieliśmy spore problemy. Na drugą połowę wyszliśmy zdecydowanie, mieliśmy przewagę, lecz znowu brakowało tej bramki. Niestety, poszło to w drugą stronę - to rywal strzelił gola. Zrobiliśmy wszystko, żeby ten mecz wyrównać, ale nam się nie udało.

Zbigniew Smółka (trener Arki Gdynia)Bardzo się cieszę z tego pierwszego zwycięstwa przed własną publicznością, bo ona jest wspaniała i na to zasłużyła. Mecz był bardzo otwarty z obu stron. Cieszy to, że z taką drużyną, jak Lech Poznań możemy prowadzić tak otwarte spotkanie. Nie było z naszej w naszej drużynie słabego piłkarza, natomiast było kilku piłkarzy wybitnych. Jasne, mieliśmy troszkę szczęścia, ale i pecha bo różnie się to mogło skończyć. Na takie spotkania warto przychodzić i jestem szczęśliwy, że przy okazji urodzin Pavla Steinborsa, mogliśmy mu sprawić miły prezent.

Legia Warszawa - Lech Poznań: Pięć najlepszych meczów Kolejo...

Materiał oryginalny: Lech Poznań - Ivan Djurdjević: To nie jest łatwy dla nas moment - Głos Wielkopolski