Lech Poznań - Lechia Gdańsk 2:0: Tak kibice dopingowali Kolejorza. Byłeś na meczu? Znajdź się na zdjęciach

ZEN
Tak dopingowali Kolejorza w meczu z Lechią kibice Lecha.Zobacz zdjęcia z trybun ---->Grzegorz Dembiński
Blisko 13 tysięcy kibiców zasiadło w niedzielę na trybunach stadionu przy ul. Bułgarskiej, aby oglądać mecz Lecha z Lechią Gdańsk. W pierwszej połowie fani Kolejorza zaprezentowali oprawę i odpalili race. Zobaczcie zdjęcia z trybun.

W niedzielę Lech pokonał na swoim stadionie Lechię Gdańsk 2:0, ale piłkarskie święto zepsuło to, co działo się w drugiej połowie na trybunach. Po tym, jak kibice Kolejorza zabrali fanom Lechii ich flagi, które następnie zniszczyli we własnym sektorze, goście zaczęli rzucać racami w sąsiednie trybuny i na murawę. Mecz przerwano na 12 minut. Na szczęście po tym czasie spotkanie udało się dokończyć.

Zobacz: Lech Poznań - Lechia Gdańsk: Fani gości obrzucali sąsiednią trybunę i boisko racami. Mecz musiano przerwać [ZDJĘCIA]

W pierwszej połowie to kibice Kolejorza zaprezentowali efektowną oprawę ubarwioną racami, ale odpalono je w sposób niezagrażający normalnemu rozegraniu meczu.

Byłeś na meczu? Znajdź się na zdjęciach:

Lech Poznań - Lechia Gdańsk 2:0: Tak kibice dopingowali Kole...

Lech Poznań - Lechia Gdańsk 2:0. Oto nasze oceny gry piłkarz...

W niedzielę Lech pokonał na Bułgarskiej Lechię 2:0 po golach zdobytych w samej końcówce. Zobacz więcej zdjęć z meczu --->

Lech Poznań - Lechia Gdańsk 2:0. Zwycięstwo Kolejorza po gol...