Przeglądaj galerię za pomocą strzałek na klawiaturze
Poprzednie
Następne
Przesuń zdjęcie palcem
POMOCNICY...

Lech Poznań – Legia Warszawa 2:1. Koncert poznańskich wychowanków dał Kolejorzowi komplet punktów. Oceniamy piłkarzy Dariusza Żurawia

POMOCNICY
JAKUB MODER 7
Zaliczył asystę przy bramce Jóźwiaka z rzutu rożnego i popisał się kilkoma bombami w swoim stylu. Moder przyzwyczaił kibiców do dobrych występów i w sobotę oglądali kolejny. Muhar może spokojnie rozsiadać się na ławce rezerwowych. Miał najwięcej w zespole odzyskanych piłek i wykonał dwa udane odbiory.

PEDRO TIBA 7
Pewny w odbiorze i w sobotę bardziej skupił się na asekuracji Modera i Ramireza. Zmieniał ciężar gry, ale też potrafił wyjść ze środka, podać i groźnie strzelić. Kolejny dobry mecz Portugalczyka w niebiesko-białych barwach.

JAKUB KAMIŃSKI 8 (grał do 70. minuty)
Rozkręcał się, aż się wreszcie rozkręcił. Kolejny piękny gol wychowanka Lecha Poznań. Dodatkowo to po jego strzale Muzyk musiał wybić piłkę na rzut rożny, z którego padła bramka. Brylował także w odbiorze. Oba skrzydła Lecha zagrały koncert w sobotnim meczu.

DANI RAMIREZ 6
W pierwszej połowie próbował uruchomić partnerów prostopadłymi podaniami i kilka razy wyszło to świetnie. Był dzisiaj w cieniu kolegów, ale partnerzy poprzeczkę zawiesili dzisiaj niezwykle wysoko.

KAMIL JÓŹWIAK 8
Był aktywny od początku spotkania i nie notował strat. Kamil w tygodniu poprzedzającym mecz był krytykowany w mediach ze względu na obniżkę formy, ale świetnie odpowiedział na te zarzuty. Może żałować świetnej okazji z 19. minuty spotkania, ale chwilę później przełamał się, zdobywając pierwszego gola od siedmiu meczów, dokładając jeszcze asystę. Najlepszy mecz od spotkania ze Stalą Mielec.