Lech Poznań - Legia Warszawa: Oceniamy zawodników Kolejorza

Karol Maćkowiak
Zawodników Kolejorza po meczu Lech Poznań - Legia Warszawa ocenił Karol Maćkowiak (skala 1-10).JASMIN BURIĆ - 7W pierwszej połowie w świetnym stylu obronił strzał Carlitosa, później również nie przytrafiła mu się żadna pomyłka. Należał do pewnych punktów zespołu. Jego wznowienia gry już irytują, bo za każdym razem kończą się stratą.THOMAS ROGNE - 6Można powiedzieć, że wyrósł na lidera defensywy Lecha. Spośród środkowych obrońców gra najczęściej i ostatnio popełnia najmniej błędów. Akurat jemu nigdy nie można też odmówić waleczności i zaangażowania.RAFAŁ JANICKI - 5Momentami zbyt nerwowy, ale przez cały mecz był nieustępliwy i robił, co mógł, aby powstrzymać ataki legionistów.Czytaj dalej --->Grzegorz Dembiński
Zawodników Kolejorza po meczu Lech Poznań - Legia Warszawa ocenił Karol Maćkowiak (skala 1-10).