Lech Poznań ma jakość, która pozwala na granie w różnych formacjach - mówi Grzegorz Wojtkowiak po meczu Lecha z Lechią. "Wokół Bułgarskiej"

Dawid Dobrasz
od 16 lat
Lech Poznań we wtorkowy wieczór zanotował dopiero czwarte zwycięstwo w tym sezonie przy Bułgarskiej. Kolejorz obudził się w drugiej połowie i ekipę Piotra Stokowca wypuścił z Poznania z bagażem trzech goli. O opinię na temat tego spotkania zapytaliśmy byłego piłkarza obu zespołów, a więc Grzegorza Wojtkowiaka. Z kapitanem zespołu rezerw Kolejorza porozmawialiśmy także jego współpracy z Maciejem Skorżą, sytuacji rezerw Kolejorza oraz jego planach po sezonie.
W niebiesko-białych barwach występowało dotychczas wielu zagranicznych zawodników, często z dość nietypowych kierunków. Postanowiliśmy wybrać najbardziej unikatowe narodowości, które przewinęły się w historii Kolejorza. Zobacz galerię najbardziej egzotycznych piłkarzy w historii Lecha Poznań ---->

Lech Poznań: Najbardziej egzotyczni zawodnicy w historii Kol...

Lech Poznań gromi Lechię Gdańsk 3:0 i przełamuje się po pięciu meczów bez zwycięstwa. Lechici w drugiej połowie zagrali z dużo większym zębem i popisali się niespotykaną skutecznością, bo na cztery celne strzały po przerwie padły trzy gole. Ponowny debiut Macieja Skorży okazał się sukcesem. Sprawdźcie, jak oceniliśmy piłkarzy Lecha Poznań za mecz z Lechią Gdańsk ---->

Lech Poznań przełamuje się po pięciu meczach bez zwycięstwa ...