Lech Poznań miał po przerwie meczu z Jagiellonią Białystok (3:0) powody do hucznego świętowania jubileuszu. Oceniamy piłkarzy Macieja Skorży

Lech Poznań efektownie uczcił jubileusz 100-lecia klubu, pewnie wygrywając z Jagiellonią Białystok 3:0. Po pierwszej połowie kibice mogli mieć jednak powody do niepokoju. Gospodarze grali bowiem niemrawo i nieskutecznie. Wszystko zmieniło się po przerwie. Najpierw lont podpalił Mikael Ishak, a fajerwerki wystrzelili zmiennicy, czyli Joao Amaral i Dawid Kownacki. Ponad 40 tys. widzów miało więc okazję świętować wysoką wygraną i wyjątkowy dzień w historii swojego ukochanego Kolejorza. Sprawdźcie, jak oceniliśmy piłkarzy Macieja Skorża za mecz z Jagiellonią. Skala ocen 1-10.Sprawdź, jak oceniliśmy piłkarzy Lecha --->Złota Jedenastka Lecha Poznań wybrana przez Głos WielkopolskiLech Poznań wysłał prezenty w Europę!Nicki Bille złożył życzenia Lechowi w swoim styluLech Poznań efektowanie pokonał Jagiellonię - relacja i zdjęcia ADAM JASTRZĘBOWSKI