Lech Poznań: Oceniamy piłkarzy Kolejorza po bezbramkowym remisie z Wisłą Płock

Wisła Płock - Lech Poznań 0:0
Wisła Płock - Lech Poznań 0:0 Tomek Jastrzębowski
Po bezbramkowym remisie Lecha w Płocku oceniamy piłkarzy Kolejorza. Na jakie noty zasłużyli poznańscy zawodnicy?

Matus Putnocky - 6

Nie miał wiele pracy. Wisła przez wiele minut ani razu groźnie nie strzeliła na bramkę Lecha. Miał spokojny wieczór, aż do 88 minuty, kiedy wygrał pojedynek z Kante.

Robert Gumny - 4

Niezły w obronie, ale zwykle więcej dawał w ofensywie. Przeciętny występ młodego lechity.

Rafał Janicki - 5

Zastąpił w wyjściowej jedenastce Vujadinovica i na pewno nie grał tak nerwowo jak ostatnio Czarnogórzec. Nie pozwolił praktycznie na nic Bilińskiemu.

Emir Dilaver - 5

Jak zwykle pewny punkt drużyny. Do gry naszych stoperów nie można było mieć żadnych zastrzeżeń.

ZOBACZ: Wisła Płock - Lech Poznań. Tylko 0:0 w Płocku. Kolejny słaby występ Kolejorza [ZDJĘCIA]

Wołodymyr Kostewych - 3

Trener Bjelica ma do niego pełne zaufanie, ale Ukrainiec jest ostatnio w słabej formie. Znów jego dośrodkowania były bardzo złe. Starał się, ale nic z tego nie wynikało. W 88 minucie popełnił fatalny błąd, po którym Lech mógł stracić gola.

Łukasz Trałka - 5

Grał twardo, czyścił środek pola, ale widzieliśmy już jego lepsze mecze.

Maciej Gajos - 4

Najlepszy jego strzał był już po gwizdku sędziego. Człowiek "od czarnej roboty" koncentrował się na swoim zadaniu, ale nie miał pomysłu, by uporządkować grę.

Mario Situm - 4

Miał idealną sytuację, by wyprowadzić Lecha na prowadzenie. Słabo zagrał z Górnikiem, w Płocku też niczym się nie wyróżniał.

Radosław Majewski - 4

Niezły w pierwszej odsłonie, choć dostał żółtą kartkę, która wyklucza go z następnego meczu. Po zmianie stron mecz toczył się obok niego.

Kamil Jóźwiak - 6

Najlepszy piłkarz Lecha, szkoda, że koledzy nie potrafili wykorzystać jego dobrych podań.

Christian Gytkjaer - 4

Miał jedną sytuację, ale jej nie wykorzystał. Duńska strzelba wyraźnie się zacięła.

Maciej Makuszewski - 5

Próbował rozruszać zespół, był kilka razy faulowany, lecz z rzutów wolnych wywalczonych przez niego nic nie wynikało.

Darko Jevtić - 5

W końcówce dobrze wstrzelił piłkę w pole karne, ale nikt nie potrafił dołożyć głowy.

Ołeksij Chobłenko - 2

Niewidoczny, bezbarwny występ.

Wisła Płock - Lech Poznań. Tylko 0:0 w Płocku. Kolejny słaby występ KolejorzaCzytaj więcej o Lechu Poznań

Wisła Płock - Lech Poznań. Tylko 0:0 w Płocku. Kolejny słaby...