Przeglądaj galerię za pomocą strzałek na klawiaturze
Poprzednie
Następne
Przesuń zdjęcie palcem
MICHAŁ SKÓRAŚ 6...

Lech Poznań: Oceniamy piłkarzy Kolejorza w meczu z Cracovią (1:1). Remis uratowany przez izraelskiego snajpera

POMOCNICY

MICHAŁ SKÓRAŚ 6

Początek miał dość niemrawy, ale po pierwszym kwadransie wyraźnie się przebudził. Młody pomocnik groźnie strzelał z dystansu, a w końcówce pierwszej połowy znalazł się w dogodnej sytuacji. Widać, że minuty spędzane na boisku mają pozytywny wpływ na jego grę.

KARLO MUHAR 3

Już po pięciu minutach można było stwierdzić, że wracają stare demony. Brzydki i bezsensowy faul z tyłu uwieńczony żółtą kartką od razu przypomniał nam o tym, że Lech z Chorwatem mocno traci na wartości. W kolejnych minutach intensywnie pracował na zmianę.

JAKUB MODER 5

Dla niego przestawienie się z Ligi Europy na polską nie było łatwym zadaniem i trudno się nawet dziwić. Moder mimo młodego wieku potrafi jednak utrzymać przyzwoitą formę w każdym meczu. Przeciwko Cracovii może nie błysnął, ale też specjalnie nie zawiódł.

DANI RAMIREZ 5

Hiszpan nie jest ostatnio w swojej optymalnej formie, co najlepiej widać po jego niedokładnych zagraniach przed polem karnym. W kilku sytuacjach brakowało mu jednak szczęścia, a zwłaszcza wtedy, gdy po technicznym uderzeniu zza pola karnego piłka odbiła się od poprzeczki.