Lech Poznań osłabł w końcówce meczu z Legią Warszawa? Ocenia zdobywca mistrzostwa Polski z Kolejorzem, Jacek Zieliński

Dawid Dobrasz
Lechici stracili w tym sezonie już czwartego gola w końcówce meczu. Czy to może problem fizyczny? Szymon Starnawski
Lech Poznań, który w zeszłym sezonie siał postrach w końcówkach meczów, w tym sam cierpi. W Warszawie stracił już czwartego gola w ostatnich minutach. Czy zatem Kolejorzowi po morderczym maratonie z trzema frontami w jednym tygodniu nie zabrakło zwyczajnie sił? O ocenę tej sytuacji zapytaliśmy trenera mistrzowskiego Lecha Poznań z 2010 roku, Jacka Zielińskiego.
Lech Poznań w hicie kolejki przy Łazienkowskiej miał podtrzymać dobrą passę z ostatnich spotkań. Długo wydawało się, że tak będzie, bo poznaniacy prowadzili po pierwszej połowie i mieli szanse na podwyższenie prowadzenia. Niestety przespali ostatnie 25 min i przegrali po golu w ostatniej akcji meczu. W tej sytuacji nie popisali się stoperzy i bramkarz Kolejorza. Sprawdź, jak oceniliśmy piłkarzy Lecha po porażce 1:2. Noty piłkarzy w skali od 1 do 10.Czytaj dalej --->

Oceniamy piłkarzy Lecha Poznań w meczu z Legią Warszawa (1:2...

Lech Poznań ma siedmiu kadrowiczów. Zobacz, kto dostał powoł...