1 z 6
Między 14 września a 6 października, czyli w drugim etapie...

Lech Poznań: Pięć ciekawych meczów przed następną przerwą na kadrę. Jak Kolejorz sobie poradzi?

Między 14 września a 6 października, czyli w drugim etapie jesiennych rozgrywek piłkarze Lecha Poznań rozegrali cztery mecze ligowe i jeden pucharowy. Przegrali w Gdańsku z Lechią 1:2, zremisowali z Jagiellonią 1:1, pokonali Chrobrego Głogów 2:0, Górnika w Zabrzu 3:1 i wreszcie Wisłę Kraków przy Bułgarskiej 4:0. Bardzo dobre były zwłaszcza ostatnie trzy spotkania, w których nie tylko wiele pochwał zebrała młodzież Kolejorza, ale uzyskane w nich wyniki pozwoliły poznańskiej drużynie przesunąć się na 5. miejsce w tabeli i zredukować stratę do lidera do trzech punktów. Do kolejnej przerwy na reprezentację, czyli do 10 listopada, podopieczni Dariusza Żurawia też zagrają pięć spotkań - cztery ligowe i jedno pucharowe. Rywale są wymagający, ale powróciła nadzieja, że lechici sprostają oczekiwaniom kibiców i będą regularnie punktować.