4 z 7
Najwięcej lechitów znalazło się w kadrze do lat 20...

Lech Poznań: Piłkarze Kolejorza w reprezentacjach narodowych. Błysk Puchacza, debiut Jóźwiaka i klęska Marchwińskiego oraz Kamińskiego

Najwięcej lechitów znalazło się w kadrze do lat 20 prowadzonej przez Jacka Magierę. Z obecnych piłkarzy Lecha wiodącym zawodnikiem spotkania ze Szwajcarią (4:1) był Tymoteusz Puchacz. Wychowanek Kolejorza błysnął w pierwszym meczu i zakończył go z dorobkiem dwóch asyst.

Oprócz niego w meczu w ramach Turnieju Ośmiu Narodów wystąpili wypożyczeni z Lecha bramkarz Bartosz Mrozek (do GKS Katowice), Michał Skóraś (Raków Częstochowa) i Dawid Kurminowski (grał do 81. minuty, MSK Zilina). Swoją szansę otrzymał także Mateusz Skrzypczak, który wszedł na plac gry w 88. minucie.

Drugie spotkanie kadra Jacka Magiery rozegrała w Bytowie z Norwegią. Polacy zremisowali 1:1, a bramkę wyrównującą w 90. minucie zdobył Dawid Kurminowski, który wraz z Tymoteuszem Puchaczem oraz Michałem Skórasiem rozegrał pełen mecz.

Bartosz Mrozek także wyszedł w pierwszym składzie, ale grał do 79. minuty. Mateusz Skrzypczak całe spotkanie z Norwegami przesiedział na ławce rezerwowych.