Lech Poznań - Pogoń Szczecin 3:2: Oceniamy lechitów po wygranym meczu. Jevtić i Jóźwiak najlepsi!

LEM
Piłkarze Lecha Poznań pokonali w środę Pogoń Szczecin 3:2
Piłkarze Lecha Poznań pokonali w środę Pogoń Szczecin 3:2 Łukasz Gdak
Wszystko dobre, co się dobrze kończy! Oto jak oceniliśmy piłkarzy Lecha Poznań po wygranej 3:2 z Pogonią Szczecin.

Jasmin Burić - 5

Do 86 min. pewny punkt. Popisał się dwoma bardzo dobrymi interwencjami, nieźle wprowadzał piłkę do gry. W końcówce dwa razy skapilutował.

Robert Gumny - 5

Miał trochę kłopotów z szybkim Nunesem, który kilka razy bardzo groźnie dośrodkował w pole karne. Wynikało to z tego, że nie wspierał go Klupś.

Thomas Rogne - 5

Zagrał na swoim poziomie, choć kilka razy napastnicy Pogoni urwali się spod jego opieki. Tak jak w 86 min., kiedy to siatki trafił Guarrotxena.

Nikola Vujadinović - 6

Zdobył ważnego gola i zaprezentował nietypową cieszynkę. Nie zgadza się ze skreśleniem i to pokazał.

Wołodymyr Kostewycz - 6

Zaprezentował już w pierwszej połowie dużo więcej niż Tomasik. Posadzenie go na ławce rezerwowych to był sabotaż byłego trenera.

Pedro Tiba - 5

Tym razem nie wyróżniał się na tle, dobrze grających kolegów, ale swoją robotę wykonał solidnie.

Łukasz Trałka - 6

Dobry występ kapitana. Walczył, biegał, kiedy trzeba było ostro wkraczał do akcji. Zaangażowany w grę i solidny. Ile daje drużynie. okazało się, gdy zszedł.

Darko Jevtić - 8

Znakomity mecz. Miał dwie asysty, a powinien mieć już w pierwszej połowie cztery! Niestety koledzy nie wykorzystali jego kapitalnych podań.

Kamil Jóźwiak - 8

„Dwupak” był odpowiedzią na „wędkę” w meczu z Miedzią. Na początku trochę chaotyczny, ale gdy złapał rytm, był niezwykle skuteczny.

Tymoteusz Klupś - 5

Widać, że nie jest w rytmie meczowym, ale walczył bardzo ambitnie i ofiarnie. Miał jedną doskonałą okazję w I połowie, ale strzelił nad bramką.

Christian Gytkjaer - 5

Mógł pierwszy wpisać się na listę strzelców, ale nie wykorzystał świetnej okazji. Zostawił na boisku jednak dużo zdrowia.

Sprawdź, jak kibice Lecha obrażali piłkarzy:

Kibice Lecha Poznań nie wytrzymali. Podczas środowego meczu Lech - Pogoń wywiesili na stadionie przy Bułgarskiej wulgarne transparenty. Zobacz, co fani Kolejorza piszą m.in. o Darko Jevticu, Łukaszu Trałce czy Mihaile Radutu. Kliknij tutaj i przejdź dalej --->

Lech Poznań - Pogoń Szczecin: Kibice Kolejorza wkurzeni na p...

Grali także:

Maciej Makuszewski (4) - Tuż po wejściu wywalczył rzut wolny, po którym blisko zdobycia gola był Jevtić.

Filip Marchwiński (bez oceny) - Żuraw go „odkurzył” i była to dobra decyzja, bo młodzież powinna dostawać szansę.

Maciej Gajos (bez oceny) - grał krótko, ale gdy wszedł były nerwy.

Więcej: Odmieniony Lech wygrywa! Nikt nie będzie tęsknić za Nawałką

Lech Poznań - Pogoń Szczecin 3:2

Lech Poznań - Pogoń Szczecin 3:2: Odmieniony Kolejorz wygryw...

Lech Poznań na wynagrodzenia swoich piłkarzy wydaje 60 procent przychodów. Ile zarabiają piłkarze Kolejorza? Sprawdź to w naszej galerii! Kliknij tutaj i przejdź dalej --->

Lech Poznań: Ile zarabiają piłkarze Kolejorza?