Lech Poznań: Porażka w sparingu z FC Chiasso

SZKI
Jasmin Burić nie obronił bramki w drugiej połowie meczu
Jasmin Burić nie obronił bramki w drugiej połowie meczu Marek Zakrzewski/archiwum
Podopieczni Jose Bakero przegrali ze szwajcarskim drugoligowcem 0:1 na obozie w Hiszpanii.

Trener Jose Bakero wystawił mocno rezerwowy skład. Od pierwszej minuty wyszli na boisko zawodnicy, którzy dzień wcześniej w spotkaniu z FC Timisoara grali mniej.

Jedyne trafienie w meczu padło po ładnej wymianie piłki Szwajcarów w środku pola. Mirco Graf dostał prostopadłe podanie i w sytuacji sam na sam z Jaminem Buriciem pokonał bramkarza Lecha.

W 76. min. Aleksandar Tonev dośrodkował z lewej strony, a piłkę strzałem z półwoleja wpakował do bramki Artiom Rudnev. Jednak sędzia dopatrzył się spalonego.

Następny mecz Kolejorza w poniedziałek. Tym razem w ramach Marbella Cup Lech zmierzy z Rubinem Kazań. Początek starcia o godz. 18.30.

Lech Poznań - FC Chiasso 0:1 (0:0)
Lech: Burić - Kikut (63. Wojtkowiak), Zaniewski, Kamiński (63. Arboleda), Kędziora - Injac (46. Murawski), Możdżeń, Drygas (33. Stilić) - Drewniak (63. Tonew), Ślusarski (63. Kriwiec) - Ubiparip (63. Rudniew).