1 z 4
Lech Poznań gromi Lechię Gdańsk 3:0 i przełamuje się po...

Lech Poznań przełamuje się po pięciu meczach bez zwycięstwa i gromi Lechię Gdańsk 3:0. Oceniamy piłkarzy w debiucie Skorży w Poznaniu

Lech Poznań gromi Lechię Gdańsk 3:0 i przełamuje się po pięciu meczów bez zwycięstwa. Lechici w drugiej połowie zagrali z dużo większym zębem i popisali się niespotykaną skutecznością, bo na cztery celne strzały po przerwie padły trzy gole. Ponowny debiut Macieja Skorży okazał się sukcesem.

Sprawdźcie, jak oceniliśmy piłkarzy Lecha Poznań za mecz z Lechią Gdańsk ---->

Związki partnerskie w Polsce? Polacy są "za"

Oburzenie w Parlamencie Europejskim. Poseł przyniósł żywego gołębia

Czas na nowe otwarcie! Bimba na Półwiejskiej w Poznaniu ma kolejnego właściciela

Zapomniany wirus powraca i atakuje ze zdwojoną siłą. Coraz więcej zachorowań w Polsce