2 z 4
Filip Bednarek 5...

Lech Poznań - Radomiak 1:0. Gio wreszcie błyszczał! Zobacz oceny piłkarzy Kolejorza

Bramkarz i obrońcy

Filip Bednarek 5
Znów zachował czyste konto, ale trzeba powiedzieć, że groźnie pod bramką Lecha było dopiero w 70 minucie. Solidny występ, choć nie miał wiele pracy

Alan Czerwiński 5
Dwa razy na początku został bardzo łatwo ograny, ale potem spisywał się zdecydowanie lepiej. Pięknie podał do Sousy w 55 min. Zastępował Pereirę i po długiej przerwie zaprezentował się nieźle

Lubomir Satka 6
Dobrze się ustawiał, wygrywał pojedynki z rywalami, a w końcówce, gdy zrobiło się nerwowo, miał kilka bardzo dobrych interwencji. Dobry jubileuszowy setny mecz

Filip Dagerstal 7
Gdyby Velde miał boiskową inteligencję Szweda, byłby poza zasięgiem Lecha. Świetny (kolejny) mecz tego piłkarza. Nie do przejścia, bezbłędny w powietrzu. Duża klasa

Pedro Rebocho 5
Tuż po zmianie stron strzelił celnie z rzutu wolnego, ale z tej sytuacji można było "wycisnąć" więcej. na razie nie jest w formie z mistrzowskiego sezonu, ale w tym meczu grał dobrze