Lech Poznań: Rezerwy przegrały 0:1 ze Zniczem Pruszków po słabej grze

Drużyna rezerw Lecha Poznań znów okazała się słabsza od rywali
Drużyna rezerw Lecha Poznań znów okazała się słabsza od rywali Krzysztof Kapica
Nie pomogły wzmocnienia z pierwszej drużyny. Rezerwy Lecha Poznań po słabej grze przegrały we Wronkach kolejny II-ligowy mecz, tym razem ze Zniczem Pruszków 0:1. Bramkę zdobył w 67 minucie Moskwik. To była już piąta porażka drużyny prowadzonej przez Rafała Ulatowskiego w szóstym meczu. Druga drużyna Kolejorza jest na 14 miejscu w tabeli, tuż nad strefą spadkową.

Wydawało się, że w tym składzie z wieloma piłkarzami z pierwszej drużyny, rezerwy poradzą sobie bez problemu ze Zniczem Pruszków. Niestety lechici byli bardzo nieskuteczni, a na dodatek popełniali szkolne błędy w obronie.

W pierwszej połowie najlepszą okazję do strzelenia gola miał Tomczyk, ale z bliska nie potrafił skierować piłki do siatki. Dobrze zorganizowani goście z dużą łatwością rozbijali wolne ataki gospodarzy i sami wyprowadzali groźne kontry. W 35 minucie fatalne zagranie w środku pola mogło mieć opłakane skutki, ale piłkarze Znicza, nie wykorzystali sytuacji sam na sam z Szymańskim.

Po zmianie stron Lech trochę przyspieszył, podobać mógł się młody Karbownik (trafił w słupek) oraz efektownie dryblujący Marchwiński, ale za mało wnosili do gry najbardziej doświadczeni zawodnicy. Dużo było dośrodkowań, ale gospodarze strzelali anemicznie. Znów dobre okazje miał Tomczyk, ale był nieskuteczny.

Znicz strzelił gola, po nieporozumieniu na lewej stronie obrony. Misztal dopadł do bezpańskiej piłki z łatwością ograł próbujących mu wybić piłkę lechitów i płaskim strzałem pokonał Szymańskiego.

W końcówce kilka razy zakotłowało się pod bramką Znicza, ale wynik już się nie zmienił.

Lech II Poznań – MKS Znicz Pruszków 0:1 (0:0)