Lech Poznań - Ruch Chorzów 1:0 [WYNIK, ZDJĘCIA]

KQ
Lech Poznań - Ruch Chorzów
Lech Poznań - Ruch Chorzów Waldemar Wylegalski
Lech Poznań pokonał Ruch Chorzów 1:0 i awansował do ćwierćfinału Pucharu Polski.

Lech Poznań - Ruch Chorzów: Gdzie na żywo w TV?

Mecz 1/8 Pucharu Polski Lech Poznań - Ruch Chorzów zobaczysz na żywo w telewizji Polsat Sport od godz. 20.30

Lech Poznań - Ruch Chorzów: WYNIK NA ŻYWO

Siódma porażka Lecha w lidze. Mistrz Polski zamyka tabelę ekstraklasy
Cztery punkty - to zawstydzający dorobek Lecha Poznań po 9. kolejkach ekstraklasy. Tym razem zamykający ligową tabelę „Kolejorz” uległ na wyjeździe Jagiellonii Białystok 0:1. Takim samym wynikiem zakończyło się starcie obu drużyn sprzed roku, gdy Maciej Skorża debiutował w roli trenera Lecha. Tym razem zespół 43-letniego szkoleniowca pognębił Przemysław Frankowski, który w 29. minucie zdobył jedyną bramkę meczu.