0 1 połowa

Śląsk Wrocław

0

0 1 połowa

• Lech odnosi pierwsze zwycięstwo pod wodzą Adama Nawałki! Śląsk Wrocław ma natomiast coraz większe problemy!

• Koniec meczu!

• Christian Gytkjaer otrzymał świetne podanie od Trałki, wyszedł sam na sam ze Słowikiem , który nie miał żadnych w pojedynku z Duńczykiem.

• GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL! Christian Gytkjaer dobił rywala!

• Gąska dograł piłkę na głowę Pawelca, który uderza prosto w Buricia.

• Sędzia wznowił jeszcze jednak ten mecz.

• Kibice znowu odpalili race i to w bardzo dużej ilości. Mecz miał się skończyć za minutę, ale nie wiadomo czy zostanie przedłużony czy przerwany wcześniej.

• Thomas Rogne wchodzi na murawę w miejsce Joao Amarala.

• Joao Amaral był zmuszony przerwać akcję rywala i zostaje ukarany żółtą kartką.

• Kontratak Lecha Poznań, który kończy się niedokładnym podanie Raduta.

• Łukasz Trałka ukarany żółtą kartką.

• Daniel Szczepan zmienia Michała Chrapka.

• Co za bramka! Joao Amaral przyjął piłkę na 30 metrze i zdecydował się na strzał! To była znakomita decyzja, gdyż futbolówka wpadła w samo okienko!

• GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL! Joao Amaral w końcu otwiera wynik tego meczu!

• Teraz akcja po stronie Śląska, ale piła ląduje w rękach Buricia.

• Jakub Słowik ratuje swój zespół! Christian Gytkjaer wykorzystał błąd defensywy Śląska, oddał strzał, ale bramkarz gości odbił piłkę.

• Marcin Robak na spalonym.... kolejna akcja koncertowo zmarnowana.

• Kamil Jóźwiak przewrócił się o nierówność na murawie doznając przy tym poważnej kontuzji.. W jego miejsce wchodzi Mihai Radut. Życzymy dużo zdrowia.

• Kolejne uderzenie Michała Chrapka i tym razem świetnie broni Jasmin Burić.

• Tymoteusz Klupś wchodzi w miejsce Macieja Makuszewskiego.

• Dobre uderzenie Michała Chrapka! Futbolówka minimalnie minęła bramkę Lecha!

• Christian Gytkjaer opanował sobie piłkę i oddał strzał. Słaby, ale jednak w końcu mamy strzał na bramkę.

• Jasmin Burić zacznie grę od bramki, po tym jak zawodnicy Śląska niedokładnie rozegrali akcję.

• Zaczynamy drugą połowę!

• Po bardzo słabej pierwszej połowie zawodnicy obu drużyn schodzą do szatni bez zdobytej bramki. Oby drugie 45 minut wyglądało dużo lepiej.

• Koniec pierwszej części meczu!

• 3 minuty doliczone do pierwszej części meczu.

• Potężne uderzenie Christiana Gytkjaera z 25 metrów! Gdyby nie interwencja Jakuba Słowika to padłaby cudowna bramka!

• W końcu obejrzeliśmy dogodną okazję. Amaral minął rywala, dograł w pole karne, a tam Christian Gytkjaer oddał niezły strzał głową. Zabrakło mu jednak trochę do pełni szczęścia.

• Niezła akcja Śląska, ale Marcin Robak był na spalonym. Lech odzyskuje posiadanie.

• Bardzo mocne i niecelne dośrodkowanie Michała Chrapka. Burić tylko odprowadził piłkę wzrokiem.

• Pedro Tiba posłał piłkę w pole karne, która ląduję w rękawicach Jakuba Słowika.

• Maciej Makuszewski również zostaje ukarany żółtą kartką. Zawodnik Lecha zbyt mocno komentował decyzje sędziego.

• Zamieszanie w polu karnym gości, jednak Lech wywalczył tylko rzut rożny.

• Bartosz Frankowski wyciąga kartkę po raz pierwszy. Wojciech Golla bardzo brzydko fauluje swojego rywala.

• Sędzia wznawia grę. Widoczność na boisku jest już wystarczająca.

• Kibice Lecha wykorzystali do odprawy bardzo duże ilości środków pirotechnicznych. Sędzia musi przerwać mecz.

• Niezła wymiana podań zawodników Śląska Wrocław. Łukasz Trałka musiał przerwać akcje faulem.

• Gąska pada w okolicach pola karnego. Czy Tiba faulował? Chyba nie. Zresztą takiego zdania jest też arbiter z Torunia.

• Śląsk jest wysoko atakowany. Niewiele brakowało a Gytkjaer zabrałby piłkę Słowikowi i wjechał z nią do bramki.

• Nieeeee. Gytkjaer też za wysoko. Po strzale Duńczyka piłka powędrowała gdzieś za bandy reklamowe - w trybuny.

• Trałka przerwrócony przed polem karnym. Będzie okazja dla Lecha.

• Uwaga! Robak z prawej nogi. Futbolówka mija szeroki mur, ale przelatuje też nad poprzeczką. Nieudana próba.

• Będzie okazja dla Śląska z rzutu wolnego. Jeden z lechitów dotknął piłkę ręką.

• Trener Nawałka schował się na ławkę. Ma dzisiaj na sobie... czapkę z daszkiem. Takiego dodatku nie przypominamy sobie podczas żadnego z meczów kadry narodowej. Podczas treningów owszem, ale nie meczów.

• Kibice proszą o pierwszego gola. Na razie Lech "bada" się ze Śląskiem.

• Gramy! Od środka zaczęli goście.

• Jeszcze przywitanie trenerów z sędziami. Czy to ostatni mecz Śląska pod wodzą Tadeusza Pawłowskiego? Nie można tego wykluczyć...

• Wojskowa orkiestra odgrywa hymn, kibice w "Kotle" prezentują oprawę. Dzisiaj przy Bułgarskiej celebrowana jest setna rocznica zwycięskiego Powstania Wielkopolskiego.

• W pierwszym meczu tego sezonu pomiędzy tymi zespołami Śląsk przegrał u siebie z Lechem 0:1 po trafieniu Pedro Tiby. Natomiast w poprzednich rozgrywkach w Poznaniu "Kolejorz" także okazał się lepszy wygrywając tamto spotkanie 2:1, a wtedy bramki dla poznańskiego zespołu zdobywali Olekij Chobłenko i Christian Gytkjaer, natomiast dla Śląska jedyne trafienie zanotował Marcin Robak.

• Dzisiaj kibice w Poznaniu liczą na zwycięstwo nie tylko ze względu przyjścia Adama Nawałki. Na Bułgarską przyjeżdża Śląsk Wrocław, który delikatnie mówiąc nie prezentuje się w tym sezonie najlepiej, a posada szkoleniowca Tadeusza Pawłowskiego wisi już na włosku. Śląsk ostatnie spotkanie ligowe wygrał w drugiej połowie października z Miedzią Legnica i było to jedno z zaledwie czterech zwycięstw w tym sezonie. Na domiar złego w środku tygodnia Śląsk uległ Miedzi Legnica w Pucharze Polski 0:1 i pożegnał się już z tymi rozgrywkami. W tej chwili zespół z Wrocławia plasuje się na trzynastej pozycji w tabeli.

• Zapraszamy na relację z meczu 18. kolejki Lotto Ekstraklasy. Lech Poznań podejmuje Śląsk Wrocław!