4 z 9
Debiutował w meczu Ligi Europy przeciwko Manchesterowi City...

Lech Poznań: Trenera poznaje się po tym jak zaczyna? Zobacz, jak debiutowali poprzednicy Adama Nawałki

Jose Bakero

Debiutował w meczu Ligi Europy przeciwko Manchesterowi City 4 listopada 2010 roku. To był kolejny cudowny wieczór w europejskich pucharach przy Bułgarskiej. Kolejorz pokonał 3:1 obecnego mistrza Anglii po golach Dimitrije Injaca, Manuela Arboledy i Mateusza Możdżenia.

W lidze już tak dobrze nie było – najpierw przyszła porażka z Ruchem Chorzów (1:0), a potem remis 2:2 z poprzednim klubem Hiszpana, czyli Polonią Warszawa. Komplet ligowych punktów trener Bakero zainkasował dopiero w spotkaniu z Lechią Gdańsk 13 listopada 2010 roku.

Czytaj dalej --->

Pierwszoligowiec wygrał Puchar Polski i zagra w Europie. Wyjątkowy wyczyn Wisły

Świetna postawa polskich tenisistek w Lleidzie. Cztery zwycięstwa bez straty seta!

Koła olimpijskie spłonęły w Paryżu. Śmieciarze zapowiadają strajk podczas igrzysk