2 z 11
To był jeden z najbardziej ofensywnych meczów Lecha w całym...

Lech Poznań w 2020 roku strzelał piękne gole, ale w zeszłym sezonie. 10 najładniejszych goli Kolejorza w lidze w 2020. Króluje Moder

10. Filip Marchwiński - Lechia Gdańsk 2:0, 23 lutego 2020

To był jeden z najbardziej ofensywnych meczów Lecha w całym 2020 roku. Kolejorz oddał w nim łącznie 42 strzały (najwięcej w 2020 roku), a Kuciaka udało mu się pokonać dopiero w końcówce meczu. Lech długo bił głową w mur, ale Dariusz Żuraw wprowadził na boisko Moder i Marchwińskiego i obaj odmienili losy meczu. Pierwszy fantastycznym strzałem z dystansu trafił piłką w słupek, ale ta odbiła się jeszcze od pleców Kuciaka i wpadła do bramki. Chwilę później drugi rezerwowy - Filip Marchwiński - podwyższył na 2:0, a oficjalny profil ekstraklasy opisał tego gola "HUKNĄŁ NICZYM HAALAND".

Zobacz najładniejsze bramki Lecha Poznań w 2020 roku --->

Cały Jarmark Pogórzański gra dzisiaj dla Maćka. Koniecznie bądźcie!

NOWE

Krakowskie tężnie solankowe po zimowej przerwie już uruchomione. Gdzie się wybrać?