Lech Poznań w końcu wygrywa! Hamalainen strzela dwie bramki

LEM
Kasper Hamalainen był bohaterem meczu o 7 miejsce rozgrywanego w hiszpańskim San Pedro turnieju Marbella Cup. Lech wygrał 2:1 z z mistrzem Bułgarii Ludogorcem Razgrad, a obie bramki dla Kolejorza strzeloł reprezentant Finalandii.

Pierwszy raz nowy nabytek wpisał się na listę strzelców ł już w 3 minucie.. 27 -letni pomocnik otrzymał podanie od Lovrencsicsa, wpadł w pole karne i precyzyjnym lobem pokonał bramkarza rywali.

Hamalainen podwyższył na 2:0 w 72 minucie, kiedy to świetnym uderzenie nad murem z rzutu wolnego trafił w okolice okienka bułgarskiej bramki. To był gol w stylu Piotra Reissa!

Polecamy:
Lech Poznań na GłosWielkopolski.pl

Fin mógł też zaliczyć jeszcze asystę. Lecz jego bardzo dobrego podania na początku drugiej odsłony nie wykorzystał Mateusz Możdżeń, który będąc 11 metrów przed bramką trafił tylko w poprzeczkę.

Bułgarzy honorowego gola zdobyli w 83 minucie. Bezdjak przed polem karnym uwolnił się spod opieki obrońców, znalazł lukę między Ceesayem oraz Djurdjevicem i strzelił tuż przy słupku.

Lech przełamał fatalna serie w meczach sparingowych. Po pięciu meczach bez zwycięstwa, wreszcie nasi piłkarze mogli cieszyć się z wygranej.