Lech Poznań w Lidze Europy! Oceniamy piłkarzy Kolejorza w szalonym meczu z Charleroi (2:1)

Piłkarze Lecha Poznań awansowali do fazy grupowej Ligi Europy. W decydującym meczu pokonali na wyjeździe lidera ligi belgijskiej, Royal Charleroi 2:1. Kolejorz osiągnął wymarzony cel i zarobił co najmniej 3 mln euro w dramatycznych okolicznościach. Po wygranej 2:0 pierwszej połowie w drugiej Filip Bednarek musiał obronić karnego, a cały zespół bronić przez ostatni kwadrans korzystnego wyniku w dziesiątkę, bo czerwoną kartkę zobaczył Lubomir Satka. Po ostatnim gwizdku lechici znaleźli się w siódmym niebie.Jak oceniliśmy piłkarzy Kolejorza? Czytaj dalej --->Grzegorz Dembiński
Piłkarze Lecha Poznań awansowali do fazy grupowej Ligi Europy. W decydującym meczu pokonali na wyjeździe lidera ligi belgijskiej, Royal Charleroi 2:1. Kolejorz osiągnął wymarzony cel i zarobił co najmniej 3 mln euro w dramatycznych okolicznościach. Sprawdź, jak oceniliśmy piłkarzy Kolejorza?