Lech Poznań "Wokół Bułgarskiej": Jakub Moder zasługuje na szansę od pierwszej minuty z Pogonią. Goście: Norbert Tyrajski i Marcin Drajer

Dawid Dobrasz

Zobacz galerię (3 zdjęcia)
Lech Poznań z Lubina przywozi tylko albo aż jeden punkt. W sobotnim starciu remis nikogo nie zadowalał, ale ostatecznie to Kolejorz w ostatnich minutach wyrównał stan meczu na 3:3. Lechici bardzo słabo weszli w spotkanie i w drugiej połowie musieli gonić wynik, w czym nie są najmocniejsi. Sam mecz przyniósł sporo materiału do analizy gościom Piotra Łuczaka w magazynie "Wokół Bułgarskiej", którymi byli trener koordynator w Wielkopolskim ZPN Marcin Drajer i były bramkarz Kolejorza Norbert Tyrajski.