Lech Poznań "Wokół Bułgarskiej": Jakub Moder zasługuje na szansę od pierwszej minuty z Pogonią. Goście: Norbert Tyrajski i Marcin Drajer

Dawid Dobrasz
Jakub Moder w tym sezonie PKO Ekstraklasy wystąpił w 18 spotkaniach, z czego w 5 od pierwszej minuty.  Zdobył w nich dwie bramki i zaliczył 3 asysty.
Jakub Moder w tym sezonie PKO Ekstraklasy wystąpił w 18 spotkaniach, z czego w 5 od pierwszej minuty. Zdobył w nich dwie bramki i zaliczył 3 asysty. Grzegorz Dembiński
Lech Poznań z Lubina przywozi tylko albo aż jeden punkt. W sobotnim starciu remis nikogo nie zadowalał, ale ostatecznie to Kolejorz w ostatnich minutach wyrównał stan meczu na 3:3. Lechici bardzo słabo weszli w spotkanie i w drugiej połowie musieli gonić wynik, w czym nie są najmocniejsi. Sam mecz przyniósł sporo materiału do analizy gościom Piotra Łuczaka w magazynie "Wokół Bułgarskiej", którymi byli trener koordynator w Wielkopolskim ZPN Marcin Drajer i były bramkarz Kolejorza Norbert Tyrajski.
Ale ten czas leci. 7 czerwca 2020 roku minęło 5 lat od ostatniego mistrzostwa Polski dla Lecha Poznań. Przez ostatnie lata Kolejorz miał wiele zawirowań i do dzisiaj ciężko wrócić mu na tron w polskiej piłce. W tym sezonie się to już nie zdarzy, ale czy w kolejnych rozgrywkach Lech dołączy do walki o mistrzostwo Polski? Tego sobie życzymy, a teraz wróćmy do wspomnień sprzed pięciu lat, kiedy to Kolejorz snuł plany o podboju Europy i odjechaniu Legii Warszawa.Przypominamy tamte wielkie chwile ----->

Lech Poznań pięć lat temu świętował swoje ostatnie mistrzost...

Po szalonym meczu Lech Poznań zremisował w Lubinie z Zagłębiem 3:3. Poznaniaków trzeba pochwalić za to, że choć przegrywali 1:3, do końca walczyli o choćby punkt. Zganić natomiast trzeba za katastrofalne błędy w defensywie. Pasywność Kolejorza w środkowej strefie była momentami zdumiewająca. Lubinianie to wykorzystali, ale dzięki efektownemu finiszowi Kolejorza i pasywności w drugiej odsłonie, mecz zakończył się podziałem punktów.Oto sześć wniosków po meczu Zagłębie Lubin - Lech Poznań 3:3. Czytaj dalej --->

Lech Poznań: Sześć wniosków po remisie 3:3 Kolejorza w Lubinie