2 z 6
Bartosz Mrozek - 6...

Lech Poznań wygrywa z Rakowem Częstochowa po 1327 dniach. Przed własną publicznością i w jakim stylu! Zobacz, jak oceniliśmy lechitów

Bramkarz i obrońcy

Bartosz Mrozek - 6

Nie miał zbyt wiele do powiedzenia przy pierwszej bramce. Rozegrał przyzwoite zawody, dobrze interweniując w drugiej części spotkania.

Alan Czerwiński - 6

Fatalne zachowanie prawego obrońcy przy pierwszej bramce - został uprzedzony przez Deiana Sorescu, który z łatwością pokonał Mrozka. Później było już lepiej. Był zdeterminowany i skoncentrowany. Przykładem tego będzie jego rajd w 30. minucie spotkania, w którym wyprzedził Marcina Cebulę i zatrzymał kontrę Rakowa.

Filip Dagerstål - 6 - grał do 45. minuty

Zagrał odpowiedzialnie, dobrze porozumiewał się z Mihą Blazicem. Wygrywał pojedynki w powietrzu. Zagrał do 45. minuty. Zszedł z boiska po zderzeniu z Łukaszem Zwolińskim.

Miha Blazić - 6

Pewnie wychodził do piłek we własnym polu karnym. Jest pewny siebie, ze spokojem wyprowadzał futbolówkę. Takich występów od niego oczekujemy.

Michał Gurgul - 7

Zagrał zdecydowanie swój najlepszy mecz w sezonie. Odpowiedzialnie w obronie i dał mnóstwo jakości z przodu. Strzelił wyrównującą bramkę na 1:1 i był to dla niego pierwszy gol w seniorskiej piłce. Wygrywał pojedynki w powietrzu i jeśli utrzyma poziom z tego spotkania może ze spokojem wygryźć ze składu Anderssona.