Lech Poznań wykonał zadanie i pokonał Wisłę Płock 1:0. Oceny piłkarzy Kolejorza

Dawid Dobrasz
Lech Poznań w Wielką Sobotę zapewnił spokojne święta swoim kibicom i w 29. kolejce, gdzie wygrały Pogoń Szczecin i Raków Częstochowa, pokonał na wyjeździe Wisłę Płock 1:0 i na pięć kolejek przed końcem rozgrywek nadal jest liderem tabeli. Ten mecz potwierdził słowa Macieja Skorży z czwartkowej konferencji prasowej o tym, że na tym etapie sezonu jego drużynie zależy przede wszystkich na wynikach, a nie na stylu. Kolejorz był do bólu konsekwentny i nie dopuścił rywali do zbyt wielu sytuacji bramkowych, a sam pod koniec pierwszej połowy wymierzył kluczowy cios po akcji Michała Skórasia z Dawidem Kownackim, gdzie do bramki trafił ten drugi. To oraz mądra i dojrzała gra starczyły na zdobycie bardzo ważnych trzech punktów na drodze do upragnionego tytułu. Sprawdźcie oceny piłkarzy Lecha Poznań za mecz z Wisłą Płock (skala ocen 1-10).Zobacz oceny piłkarzy Kolejorza --->Robert Woźniak

Konferencja prasowa po meczu Korona Kielce - Radomiak Radom 4:0