Lech Poznań - Zagłębie Lubin 1:0. Kontuzja Tonewa

Redakcja
Piłkarze Lecha Poznań rozegrali pierwszy sparing w tym sezonie. Pokonali Zagłębie Lubin 1:0.

Piłkarze trenera Bakero po 10 dniach przygotowań do sezonu rozegrali swój pierwszy sparing w tym sezonie. Przeciwnikiem było Zagłębie Lubin. Mecz zakończył się wynikiem 1:0 dla Lecha Poznań. Jedyną bramkę mecz strzelił głową w 24 minucie Kamil Drygas.

Około 400 kibiców chciało zobaczyć w akcji nowy nabytek Lecha Poznań - Aleksandara Tonewa. Niestety zawodnik już na początku meczu doznał kontuzji i w 16 minucie musiał opuścić boisko.

Więcej informacji o meczu wkrótce na naszej stronie.